ONLINE TEENUSED

/image/29/3/peugeot-508sw-2018-446-fr.639293.jpg

ÜHENDATUD TEENUSED

TÄIELIK ÜHENDUVUSE KOGEMUS

NAVIGATSIOON, KAUGHOOLDUS, OHUTUS

PEUGEOT’ ühendatud teenused on loodud teie sõiduohutuse suurendamiseks sõltumata sellest, kas need põhinevad teie auto varustusel või on juurdepääsetavad nutitelefonist, tahvelarvutist või arvutist.

/image/01/5/peugeot-3008-2016-228-fr.242015.jpg

PEUGEOT CONNECT SOS ja ABI 

Kui kaotada pole sekunditki, võite loota PEUGEOT Connect SOS-ile! PEUGEOT on hädaabikõnede turuliider Euroopas(!). Tänu geolokatsiooniga kõnele saate rikke või õnnetuse korral kiiret abi.i

(!) PEUGEOT Connect SOS teenus on pälvinud Euroopas kolmanda taseme sõidukiohutuse eest auhinna EURO NCAP Advanced. Praegu on see teenus saadaval Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, Hispaanias, Suurbritannias, Belgias ja Luksemburgis, Hollandis, Portugalis, Austrias, Šveitsis, Poolas ja Taanis. Teistes Euroopa riikides on hädaabikõne võimalik ilma kohalikele hädaabiteenistustele teie asukota määramata ja kohalikus keeles.

OLETE ÕNNETUSE OHVER VÕI TUNNISTAJA?

Sõitke südamerahuga: kokkupõrke korral helistab teie sõiduk automaatselt hädaabisse, ilma teiepoolse sekkumise vajaduseta. Ööpäevaringselt, 7 päeva nädalas töötav kõnekeskus tuvastab koheselt teie sõiduki asukoha, võtab teiega teie emakeeles (!) ühendust ja vajadusel tellib teile vastava abi.
Kui aga juhtute olema kriitilise olukorra tunnistajaks või ohvriks, siis piisab kaks sekundit salongis oleva „SOS“ nupu vajutamisest, et kohe kõnekeskusega ühendust võtta. i

VAJATE ABI?

PEUGEOT Connect abiteenust saab kasutada armatuurlaual oleva „Lõvi“ nupu abil. Vajutage lihtsalt kaks sekundit seda nuppu, et luua otsekontakt PEUGEOT 24/7 abikeskusega.
Seejärel määrab kõneoperaator teie sõiduki geograafilise asukoha. Kogu vajalik teave (sõiduki seerianumber, läbisõit, mehaanilised alarmid jne) edastatakse kohe PEUGEOT abiteenusele, et anda esmane tehniline kaughinnang ja vajadusel i kiiresti sobiv rikketeenus välja saata.

/image/40/4/ap-2018-accueil-apv-afs-reception-001.602404.jpg

KAUGHOOLDUS

Pole vaja mõelda oma sõiduki hooldusele, Peugeot teeb seda teie eest!
Kaughooldus tagab teie sõiduki korraliku töö ja hoiatab teid ohutus- või hooldusalarmi korral.
Vajadusel pakub Peugeot teile visiidiaega teie lemmikmüügipunktis.
Seda teenust pakub Peugeot tasuta.

Kuidas kaughooldus töötab? 
Tänu kaughooldusele analüüsib teie sõiduk oma andmeid ja vajadusel edastab need automaatselt PEUGEOT’ tehnilisele teenindusele. Kui sekkumine on vajalik, suudame seda ette näha, et tagada teile kiire ja tõhus hooldus. Teie teenus aktiveeritakse automaatselt, kui teie sõiduk teieni tarnitakse i.

Õigel ajal kokkulepitud visiit 
Kaughoolduse teenuse abil jälgib teie sõiduk ise plaanilise hoolduse tähtpäeva või ootamatut hooldusvajadust. See teave edastatakse Peugeot’ kõnekeskusele, et määrata kindlaks, mida tuleb ette võtta. Seejärel võtab teiega ühendust Peugeot’ klienditeenindus, teavitades teid teie auto tehnilisest seisukorrast ja pakkudes teile visiidiaja. 

 

/image/50/5/peugeot-208-2019-589-fr.639505.jpg

ÜHENDATUD 3D NAVIGATSIOON 
TÄIELIK ÜHENDATUD NAVIGEERIMISKOGEMUS

Tänu meie ühendatud lahendusele saate reisida täieliku meelerahuga, kasutades optimeeritud reaalajas navigatsioonitehnoloogiat, mis hoiatab teid ohupiirkondadest ja toob kasu ka TomTomi teenuste lisamooduliga.

/image/80/2/peugeot-travel-2019-008-fr.814802.jpg

KAARDIUUENDUS

Kaardi uuendamisel võetakse arvesse teedevõrgu muudatusi ja optimeeritakse teie teekondi. Tänu Over the Airi tehnoloogiale saate reaalajas versiooni, mis on sõiduki ostmisel kaasas.

/image/39/5/peugeot-app.812395.jpg

KAUGJUHTIMINE E-COMMAND TEENUSEGA

Tänu rakendusele MYPEUGEOT saate jälgida jaseadistada oma elektri -või hübriidsõiduki laadimist ning kliimaseadet sõidukis. 

  • Ole oma auto laadimise olekuga kursis
  • Kontrolli oma autot isegi eemalt
/image/65/9/carplay.jpg

APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO 

Nutitelefoni autoga ühendamisel kuvatakse tänu Apple CarPlayTMi või Android AutoTMi funktsioonile teie lemmikmobiilirakendusedi otse PEUGEOT’ puuteekraanile.

Juhtige kõike kiiresti ja lihtsalt vaid hääle abil, tänu võimsale häältehnoloogialei: helistage või saatke ja võtke vastu sõnumeid, hoides käed samal ajal roolil.

/image/55/9/conexion-bluetooth.490559.jpg

BLUETOOTH®

Tänu Bluetooth®-tehnoloogiale saate nautida oma telefoni täiesti ohutult. Helistage oma autoekraanilt, võtke seal ka telefoni vastu ja kuulake telefonisse salvestatud muusikat.

Kui teil on nutitelefon ja ühilduv auto, võimaldab Bluetooth kasutada ka rakendust MYPEUGEOT®

/image/39/0/peugeot-3008phev-2009styp-055.718390.jpg

MYPEUGEOT RAKENDUS
PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tasuta ja hädavajalik rakendus MyPeugeot®i annab teile oma sõidukit haldamisel vabaduse. Juhtige reaalajas oma tarbimist, korraldage hooldust vastavalt oma soovile, vaadake oma sõiduki kohta kogu vajalikku dokumentatsiooni ning jälgige ja juhtige hõlpsalt aku laadimist ja salongi kliimaseadeti