Eesti hooldusnõunikud maailma parimate seas

customer_advisors

Peugeot hooldusnõunikud Eestist maailma parimate seas

30.09.2016

Eestlased pääsesid Peugeot ja Citroen (PSA grupp) hooldusnõunike maailmameistrivõistluste finaali. Eesti võistkond kuhu kuulusid Tarvo Tarve Auto Forte esindusest ja Jaanis Vahi Amserv Sõpruse esindusest, osalevad 6.-9. detsembril Prantsusmaal toimuval PSA grupp Customer Advisors World Cup 2016 finaalis.

Esmakordselt toimuva võistluse eelvalik algas juba kevadel, kui kokku pandi 2-liikmelised võistkonnad viimase kutseoskuste hindamise testi põhjal. Hinnati meeste tehnilisi teadmisi, klienditeenindusoskusi ja erinevate töövahendite kasutusoskusi. Baltikumist valiti välja 2 võistkonda, üks Eestist ja teine Läti/Leedu ühisvõistkond.

Teises etapis toimus teooria test, kus võtsid mõõtu nii Peugeot, kui Citroëni hooldusnõunike meeskonnad, kokku 50st erinevast riigist. Test toimus veebis, kus osalejatel tuli lahendada erinevaid ülesandeid ja situatsioone. Oma koha finaali võitlesid välja viis Peugeot hooldusnõunike võistkond ja kolm Citroëni hooldusnõunike võistkonda.

Detsembrikuus sõidavad Pranstsusmaale Peugeot’ esindama Brasiilia, Eesti, Réunion (Prantsusmaa), Poola ja Ukraina meeskonnad ning Citroëni esindama Prantsusmaa, Šveitsi ja Venemaa meeskonnad. Finaalis tuleb teoreetilised teadmised rakendada praktikas, et välja selgitada kes on ikkagi parim PSA grupi hooldusnõunikud.

Igal juhul on see juba praegu äärmiselt suur tunnustus Eesti Peugeot hooldusnõunikele ning soovime neile edu eelolevaks finaaliks.