SISU JUURDE
Concept 508 Peugeot

Concept 508 Peugeot Sport Engineered : Suure jõudlusega hübriidsõiduk

Concept 508 Peugeot Sport Engineered

508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED TEHNOLOOGIA

TEHNOLOOGILINE VÕIM 

 

Radikaalsel PEUGEOT 508 HYBRID Fastbackil põhinev ideeauto 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED esitleb suure jõudlusega hübriidautode rea, mida käitavad elektrifitseeritud mootorid, mis on sünonüümiks puhtale sõidunaudingule. Uus suure jõudlusega ja vähese heitega hübriidkontseptsiooniga auto PEUGEOT-l enneolematu silmapaistev jõudlus koos terava ja atleetliku stiiliga.

#UnboringTheFuture

 

 

Uue hübriidkontseptsiooniautoga demonstreerib PEUGEOT, et elekter on uut tüüpi intelligentse jõudluse allikas, mis ühendab endas intensiivsuse ja tõhususe, et saavutada murrangulised roolitunnetused. Uue suure jõudlusega elektrifitseeritud sõidukite sarja töötab välja PEUGEOT SPORT.

 

ROHKEM SPORTI

 

 

Uue hübriidkontseptsiooniautoga demonstreerib PEUGEOT, et elekter on uut tüüpi intelligentse jõudluse allikas, mis ühendab endas intensiivsuse ja tõhususe, et saavutada murrangulised roolitunnetused. Uue suure jõudlusega elektrifitseeritud sõidukite sarja töötab välja PEUGEOT SPORT.

TEHNOLOOGILINE VÕIM

PEUGEOT SPORT

 
 

 

 

 

Kõrge jõudlusega elektrifitseeritud autosid hakkab tootma PEUGEOT SPORT.

PEUGEOT SPORT on tõestanud oma oskusi 908 (24-tunnise Le Mans'i) ja 3008 DKR (Dakar) võitudega rahvusvahelistel võistlustel ning 208 R2, 308 Racing Cup ja 308 TCR võistlustel, aga  sa mudelite Peugeot RCZ-R, 208 GTi 30th ja 308 GTi tootmine on vaieldamatud tõendid PEUGEOT SPORT professionaalsusest.

Kaks elektrifitseeritud ideeautot on ettevõte turule toonud juba varem: 208 Hybrid FE (2013. a), mis näitas GTi võimsust СО2 emissiooni juures 46 g/km, ja 308 R HYbrid Concept (2015. a), mille võimsus küündis 500 hobujõuni.

Ideeauto PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ületab kõik eelnevad saavutused ja näitab nii efektiivsust kui erakordset võimsust.

KAASAHAARAV KOGEMUS 

PARIM KAHEST MAAILMAST

Uues ideeautos on ühendatud ülisuur jõudlus hübriidauto eelisetega -  efektiivsus ja võimalus läbida kuni 50 km (WLTP) 100% elektriveol.

Sportrežiimil, kuni kiiruseni 190 km/h, liidetakse elektri- ja sisepõlemismootori võimsused ja saavutatakse muljetavaldav kiirendus.

VÕIMENDATUD SPORTLIKKUS

UUE PILGUGA SPORDILE

 

 

 

PEUGEOT ideaauto SPORT ENGINEERED 508 on suurepärase välimusega, tänu erilisele kerevärvile, mis muutub sõltuvalt valgusest Gris Seleniumi pärlmutterosakeste tõttu. Värvi energiat rõhutavad erkrohelised Kryptonite detailid.

 

Lõviküünised on kujutatud kaldjoontena ning ka LED tagatuledes, kombineerides musta ja erkrohelist värvi. Kroomitud detailid on asendatud  läikivmustadega, lõviembleem ja Peugeot 508 monogrammid on anodeeritud nagu ideeautol PEUGEOT e-Legend.

 

Sportlikkust rõhutavad küljepeeglid, mis on kaetud süsinikkiust korpusega.

Uus lähenemine aerodünaamikale annab ideeautole PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 uue mõõtme ja rõhutatud elegantsuse.

Auto esiosa on muutunud teravamaks, lisatud on õhukogujad jahutusele. Iluvõre lõikab õhku ja suunab voo liikuvate plaatide abil radiaatorisse.

 

Aerodünaamika parandamiseks lisatud stiilsed külgspoilerid.

Tasakaalu ja sära on säilitatud ka kere tagaosas, kus pole ühtki liigset detaili ja  auto iseloomu reedab uus difuuser.

 

PEUGEOT I-СOCKPIT®: VÕIMSUSTUNNE

 

 

PEUGEOT i-Cockpit® rõhutab uue ideeauto PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 võimsust: kompaktne rool lisab dünaamilisust, head-up näidikuteplokk kindlustab selge ülevaate ning täieliku keskendumise teeoludele. 

 

Uued hea toestusega istmed on valmistatud kvaliteetsest nahast ja Alcantara® materjalist  viimistletud erkrohelise Kryptonite ja musta Onyx niidiga. Igale autosalongi osale on valitud oma viimistlus, näiteks peeglihoidjad, uksed  on kaetud Alcantaraga®.

 

Impulss-käiguvahetajal on samuti Alcantarast® valmistatud detaile, mis pakub uusi visuaalseid elamusi.

Uste sisekülgede kate on perforeeritud ja sel võib näha erkrohelisis Kryptonite süvendeid, mis kulgevad ühel joonel armatuurlauaga. Keskpaneel on valmistatud süsinikkiust, mis rõhutab auto sportlikku elegantsi.

 

FOTOD JA FILM