SISU JUURDE
INNOVATSIOON JA TEHNOLOOGIA

INNOVATSIOON JA TEHNOLOOGIA

Peugeot uuendused ja tehnoloogiad

 
 
TULEVIK ON KOHAL

 

 

Maailm muutub... ja PEUGEOT võtab samuti muutuse omaks.  Meie teekonda juhib PEUGEOT INCEPTION CONCEPT auto, mis esindab järgmist põlvkonda „BEV-by-design“ sõidukeid, mis jõuavad teele alates 2025. aastast.
PISTIKHÜBRIIDID

Pistikhübriidtehnoloogia ühendab endas kaks mootoriallikat: üks elektriline ja teine ​​sisepõlemismootoriga. Pistikupesaga hübriidautod vähendavad CO2 heitkoguseid tänu 100% elektrilisele režiimile ja pakuvad kuni nelja sõidurežiimi ning kiiret ja lihtsat laadimist teie reisidel.
ELEKTRIAUTOD

Peugeot elektrimootorid võimaldavad heitmevaba sõitu ja maksimaalset võimsust kuni 170 kW/230 hj. Tänu kõrgepinge liitiumioonaku (400 V) tööle suudavad meie elektrisõidukid läbida kuni 700 km (i) uus Peugeot e-3008  .
PEUGEOT I-COCKPIT®PEUGEOT i-Cockpit® uuendab põhjalikult teie sõidukogemust. See ergonoomiline sõiduasend pakub oma kompaktse rooli, head-up näidikupaneeli ja suure puuteekraaniga intuitiivset juurdepääsu kõikidele juhtnuppudele ja rikastab teie aistinguid.

 

SÕIDUELAMUS


Oma Peugeot-s, saate intuitiivselt kasutada kaasaegset tehnoloogiat, mis on spetsiaalselt Teie jaoks sõidunaudingu suurendamiseks mõeldud.
Parandage sõiduki teelpüsivust ja juhitavust ning tundke end teel turvaliselt, nautige muretut sõidu alustamist kallakul ja manöövreid, kogege lihtsamat parkimist … Peugeot esitleb hulgaliselt uuendusi, et sõidunauding oleks maksimaalne.
ÜHENDUVUS

Avastage Peugeot’ väljatöötatud kõige kaasaegsemaid funktsioone ja rakendusi, mis on ideaalselt integreeritud Teie sõiduelamusse, tagades suurema nauditavuse ja turvalisuse. Olgu tegemist meelelahutuse, informatsiooni või ohutusega, need ühendatud vahendid sobivad iga vajaduse jaoks, muutes sõidu veelgi isikupärasemaks.
SISEPÕLEMISMOOTORID


Peugeot sõidukitel kasutatakse PureTech või BlueHDi mootoreid, mis ühendavad endas võimsuse ja madala heitmetaseme. Avastage EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8-Speed) automaatkäigukast, mis optimeerib kütusekulu ja suurendab sõiduelamust.