/image/06/9/peugeot-ndp-1506pb-distribution.10069.jpg

HAMMASRIHM

Hammasrihm sünkroniseerib kolvide ja mootoriklappide pideva liikumise.

PEUGEOT HAMMASRIHMA KOMPLEKTI USALDUSVÄÄRSUS JA OHUTUS

Peugeot hammasrihma komplektid vastavad rangetele nõuetele. Paigaldusel hoidutakse rihma, pingutite või tühikäigu rikke pöördumatutest tagajärgedest.

PEUGEOT ORIGINAALVARUOSAD

Teie sõiduki hooldamine Peugeot' originaalvaruosadega garanteerib ettenähtud tööea ja töökindluse läbi aja.Kõik osad teie autol (varuosad ja lisavarustus) on heaks kiidetud Peugeot' poolt. See on garantiiks ja meelerahuks teile. Peugeot' originaalvaruosad on arendatud juba sõiduki kujundamise käigus ja komponendid garanteerivad pideva kvaliteedi.

MEIE PÜHENDUMINE

/image/45/5/wrx-208-leather-edition.407455.jpg

ORIGINAALOSAD

PEUGEOT plaanid hõlmavad kolme aastase gantii originaalosedele ja nende paigalusele. Hind on pakkumisel ja antud hinnangul sama. Puuduvad üllatused ja hind on kontrolli all.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

PUUDUVAD TARBETUD KULUTUSED

PEUGEOT tehnikud teostavad vajalikud remonditööd ning selgitavad teile iga teenuse vajalikkust. See on PEUGEOT võrgustiku ekspertide täpse, professionaalse toe garantii.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KVALITEET

Usaldades PEUGEOT võrgustikule kontrollid ja remondid, saate nautida mitmeid eeliseid. Plaanid on konkurentsivõimelise hinnaga ja kontrolli ning remondi teostavad PEUGEOT eksperdid.

LEIA LÄHIM ESINDUS

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust