PEUGEOT KERETÖÖD

PEUGEOT võrgustiku ranged standardid tagavad kvaliteetse töö. Spetsialistidest keretööde meeskond vastab kõige rangematele nõuetele. Nad kasutavad tööde teostamiseks eritööriistu ja PEUGEOT originaalosi. Hoolikas kvaliteedi tagamise kontroll toimub kogu remondi käigus, arvestades sõidukile teostatavate tööde eripära.

PEUGEOT ORIGINAALVARUOSAD

Teie sõiduki hooldamine Peugeot' originaalvaruosadega garanteerib ettenähtud tööea ja töökindluse. Kõik osad teie autol (varuosad ja lisavarustus) on heaks kiidetud Peugeot' poolt. See on garantiiks ja meelerahuks teile. Peugeot' originaalvaruosad on arendatud juba sõiduki arenduse käigus ja komponendid garanteerivad kindla kvaliteedi.

MEIE PÜHENDUMINE

/image/08/1/508-1407pc008.10081.jpg

PEUGEOT ORIGINAALOSAD

PEUGEOT plaanid hõlmavad kolme aastase gantii originaalosedele ja nende paigalusele. Hind on pakkumisel ja antud hinnangul sama. Puuduvad üllatused ja hind on kontrolli all.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

PUUDUVAD TARBETUD KULUTUSED

PEUGEOT tehnikud teostavad vajalikud remonditööd ning selgitavad teile iga teenuse vajalikkust. See on PEUGEOT võrgustiku ekspertide täpse, professionaalse toe garantii.

JÄRELTEENINDUS

VOLITATUD ESINDUSED

Usaldades PEUGEOT võrgustikule kontrollid ja remondid, saate nautida mitmeid eeliseid. Plaanid on konkurentsivõimelise hinnaga ja kontrolli ning remondi teostavad PEUGEOT eksperdid.

LEIA LÄHIM ESINDUS

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust