Kliimaseade

SALONGI ÕHUFILTER

Mikroobid ja ebameeldivad lõhnad võivad kinnituda teie autosse, kui kliimaseade on rikkis. PEUGEOT kliimaseadme hooldus tagab süsteemi tõrgeteta töötamise ja meeldiva sisekliima. Vahetage salongi filtrit igal aastal või 15 000 km järel ja viige oma kliimaseadel läbi iga-aastane kontroll. 

PEUGEOT ORIGINAALVARUOSAD

Teie sõiduki hooldamine Peugeot' originaalvaruosadega garanteerib ettenähtud tööea ja töökindluse. Kõik osad teie autol (varuosad ja lisavarustus) on heaks kiidetud Peugeot' poolt. See on garantiiks ja meelerahuks teile. Peugeot' originaalvaruosad on arendatud juba sõiduki arenduse käigus ja komponendid garanteerivad kindla kvaliteedi.

MEIE PÜHENDUMINE

/image/45/5/wrx-208-leather-edition.407455.jpg

PEUGEOT ORIGINAALOSAD

PEUGEOT plaanid hõlmavad kolme aastase gantii originaalosedele ja nende paigalusele. Hind on pakkumisel ja antud hinnangul sama. Puuduvad üllatused ja hind on kontrolli all.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

PUUDUVAD TARBETUD KULUTUSED

PEUGEOT tehnikud teostavad vajalikud remonditööd ning selgitavad teile iga teenuse vajalikkust. See on PEUGEOT võrgustiku ekspertide täpse, professionaalse toe garantii.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KVALITEEDITINGIMUSED

Teie sõiduki hooldamine Peugeot' originaalvaruosadega garanteerib ettenähtud tööea ja töökindluse läbi aja.Kõik osad teie autol (varuosad ja lisavarustus) on heaks kiidetud Peugeot' poolt. See on garantiiks ja meelerahuks teile. Peugeot' originaalvaruosad on arendatud juba sõiduki kujundamise käigus ja komponendid garanteerivad pideva kvaliteedi.

LEIA LÄHIM ESINDUS

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust