Peugeot originaalvaruosad

Peugeot hooldus

Peugeot’ originaalvaruosad

Kõik, mida on vaja teada Peugeot varuosadest

Kogu meie tehnoloogia ning oskused on ühendatud sellise perfektse osade koosluse saavutamiseks. Seepärast saab Peugeot garantii anda vaid tema enda varuosadele.

Teie auto eluiga

Teie sõiduki hooldamine Peugeot' originaalvaruosadega garanteerib ettenähtud tööea ja töökindluse läbi aja.Kõik osad teie autol (varuosad ja lisavarustus) on heaks kiidetud Peugeot' poolt kui Peugeot' originaalvaruosad. See on garantiiks ja meelerahuks teile. Peugeot' originaalvaruosad on arendatud juba sõiduki kujundamise käigus ning kõik komponendid garanteerivad Teile pideva kvaliteedi läbi auto kasutusaja. Sellepärast me soovitamegi Teil alati kasutada ainult Peugeot' originaalvaruosi.

Väga ranged tehnilised nõuded

Osad, mis kannavad Peugeot' originaalvaruosade silti, peavad täitma teatud kriteeriumid ja läbima väga range kooste-ja kvaliteedi kontrolli.

Peugeot' Originaalvaruosad on toodetud:

  • Peugeot' poolt või
  • tema koostööpartnerite poolt, mis on sel juhul rangelt Peugeot' poolt kontrollitud.

Iga Peugeot' originaalvaruosa on loodud kõige uuemaid tehnoloogiaid kasutades. Kasutusel on vaid väga kvaliteetsed materjalid, mille omadusi on rangelt kontrollitud kogu tootmisprotsessi vältel.

Peugeot' originaalvaruosad peavad läbima väga paindumatud testid ning uuringud:

  • Korrosioonitest (vaid metallosadele)
  • Töökindlustest
  • Vastupidavustest
  • Tööea test
  • Testid igale tootele spetsiaalselt (näiteks testid valuvelgedele: väsimustest, löögitest, mõlgitest ja värvitest).


Spetsiaalne pakend

Enamik Peugeot' originaalvaruosadest kannavad sissegraveeritud Lõvi embleemi. Nad on pakendatud ja märgistatud kui “Peugeot' Originaalvaruosad” (Genuine Parts).

Lai müügivõrk

Peugeot' originaalvaruosi müüakse Peugeot' volitatud edasimüüjate ketis üle maailma.
Peugeot' originaalvaruosad on kergesti äratundavad ning neid müüvad kõik edasimüüjad Peugeot' müügivõrgus.

Peugeot’ originaalvaruosade garantii Eestis

Alates 1. 05 2021 annab Peugeot ameltik maaletooja Eestis  kõigile ettevõtte poolt müüdud ning volitatud Peugeot’ remonditöökodadest ostetud ja paigaldatud Peugeot’ originaalvaruosadele 2-aastase garantii vastavalt garantiitingimustele. Küsi lisainfot lähimast Peugeot’ volitatud esindusest.

Teie Peugeot ei koosne lihtsalt osadest, vaid on ühendatud ja tihedalt seostatud komponentide kogum, mida oleme Peugeot´s testinud ja arendanud, et tagada Teie autole maksimaalne turvalisus ja töökindlus.

Leia lähim esindus

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust