KÜPSISTE POLIITIKA

PEUGEOT’ KÜPSISTE POLIITIKA

Sellel lehel selgitatakse, mis on küpsised ja kuidas neid Meie Veebilehtedel kasutatakse. Samuti selgitatakse, kuidas neid hallata ja eemaldada, kui peaksite seda soovima.

MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väikesed failid, mis saadetakse Meie Veebilehelt Teie arvutisse või mobiiltelefonile, et parandada Teie kasutuskogemust. Need jätavad Teid ja Teie isiklikud eelistused (nt Teie asukoha) meelde.

Ja ärge muretsege – ainult Meie saame Meie Veebilehel salvestatavaid küpsiseid lugeda ning Meie ei jaga neid andmeid kunagi kolmandate isikutega.

KUIDAS KÜPSISEID KASUTAME?

Kasutame küpsiseid väga mitmesugusel moel.

1) Anonüümsed analüüsiküpsised
Analüüsiküpsised, mida kasutame, salvestavad anonüümset teavet selle kohta, milliseid lehti inimesed külastavad, kui kaua nad lehel viibivad, kuidas nad sinna jõudsid ja mida nad klõpsavad. Nende küpsiste edastatav teave aitab Meil oma külaliste profiili analüüsida, et veenduda, kas Meie Veebilehed vastavad Teie vajadustele, ja selgitada välja kuidas saaksime Teile paremat kogemust pakkuda. Anonüümsed analüüsiküpsised ei kogu ega salvesta Teie isikuandmeid (nt nime ega aadressi), seega ei saa neid andmeid Teie isiku tuvastamiseks kasutada. Kuid kui kasutaja broneerib veebis proovisõidu, võime ühitada tema proovisõidu jaoks sisestatud andmeid analüüsiküpsistega ja võrrelda neid ühendatud andmeid oma uute sõidukite klientide andmebaasiga, et mõista Meie uute sõidukite klientide veebiteekonda. See võimaldab Meil optimeerida veebipõhiseid pakkumisi klientidele. Isegi siin ei jaga Meie ühendatud andmeid kolmandate isikutega.

2) Klientide tagasisideküsimustikud
Teie arvamus on Meile tähtis, seega võime aeg-ajalt küsida veebiuuringute kaudu oma veebilehtede kohta tagasisidet. Siin kasutatakse küpsiseid selleks, et Teie ei saaks osalemiseks korduvalt kutseid.

3) Kolmandate isikute küpsised
Suurema osa Peugeot’ reklaamidest, mida muudel veebilehtedel näete, panevad sinna kolmandad isikud. Neis olukordades kasutatakse anonüümseid küpsiseid, et jälgida, kui palju inimesi ja kui sageli konkreetset reklaami näeb. Igasugust teavet, mida need küpsised leiavad, võidakse kasutada Teile teistel veebilehtedel reklaamide suunamiseks. Kuna need reklaamid pole Peugeot’ veebilehtedel, ei saa Meie kasutatavaid küpsiseid lugeda ega kirjutada.

Automobiles Peugeot kasutab muid kolmandate isikute küpsiseid klientide teekondade analüüsimiseks Groupe PSA veebilehtedel ja reklaamidel. Neid küpsiseid saadab Automobiles Peugeot või mõni ettevõtte tehniliste teenuste pakkuja hindamiseks, kes sisule ja Meie veebisaidi osadele juurde pääseb, nende hindamiseks ja sisu ning kategooriate korralduse parandamiseks. Kus vaja, tuvastavad need küpsised ka navigeerimisprobleeme ja võimaldavad Meil sel viisil oma teenuste kasutamist hõlbustada. Need küpsised tekitavad ainult anonüümset statistikat ja loevad külastuste arvu ega sisalda mingeid isikuandmeid. Neid küpsiseid kasutatakse ka selle saidi ning Groupe PSA muude veebilehtede ning reklaamide isikupärastamiseks. Nende hindamisküpsiste tööiga ei ületa 90 päeva.

KÜPSISTE HALDAMINE

Kui Teie brauserieelistused seda lubavad, saadab enamik veebilehti Teie arvutisse või mobiiltelefoni küpsiseid. Kuid võite neid sätteid muuta. Seda saab igas brauseris erinevalt teha, kuigi enamasti toimub see vahekaardi „Suvandid” või „Eelistused”.

Peugeot’ Veebilehel võimalikult hea kogemuse saamiseks soovitame jätta küpsised sisse lülitatuks.

Peugeot’ ja kolmandate isikute kasutatavad küpsised

Küpsise  allikas                   Küpsise nimi Küpsiste kirjeldus
Peugeot / Seda kasutatakse lehel klientide keele-eelistuste salvestamiseks. See tähendab, et Teie ei pea oma eelistusi iga kord Meid külastades uuesti seadistama.
Sophus TCSess
TCID
Need küpsised aitavad Meil hinnata oma veebiturundust. Selleks annavad need Meile teada, millised on külastuste tippajad, kui palju uusi külastajaid Meil on ja kui palju reageerimisi Meie veebireklaamid saavad. Nende andmete abil saame tagada kogu oma veebiturunduse kohandamise Teie vajaduste järgi.
Google Analytics _utma
_utmb
_utmc
_utmz
Google Analytics aitab Meil mõista, kuidas Meie kliendid Meie Veebilehele jõuavad, kui palju inimesi Meie lehti külastavad ja kuidas nad lehel navigeerivad, kui nad on sinna jõudnud. Nende andmete abil saame parandada oma külastaja kasutuskogemust.
Psyma _participation
_launched
Need küpsised võimaldavad Meie Veebilehe kasutajatel osaleda Peugeot.ee veebiuuringus, kui nad on sellega nõus. Küpsised takistavad kasutaja korduvat kutsumist uuringus osalema ega salvesta eraldi andmeid.
Meedia google ads See kolmanda isiku jälgimine võimaldab Meie meediapartneril kasutajaprofiile paremini mõista ja nii neil kui ka Meil oma reklaame kohandada ning neid klientide vajadustega paremini sobitada.
Leadfeeder _session_id
_stn_session
_id_sso_session_id  
Kogume kõigi, juriidiliste isikute, lehe külastuste käitumisandmeid. See sisaldab; vaadatud lehti, külastajate allikat ja lehel veedetud aega. Kasutame küpsiseid lehe andmete, rakenduste, liikluse ja suhtlemise kohta ning koondandmete kogumiseks, et saaksime pakkuda tulevikus paremaid lehekülastuse kogemusi ning lisaks kasutajaandmeid teenuse edastamisel, hooldamisel ja täiustamisel, tugiteenuste pakkumisel ning tehniliste või turbeprobleemide ennetamisel või nende lahendamisel.

Mida peaksin tegema?
Lehel www.peugeot.ee võimalikult hea kogemuse saamiseks soovitame jätta Teil küpsiste sätted selliseks, nagu need on.

Lisateavet küpsiste ja nende toimimise kohta leiate saidilt www.aboutcookies.org

SAMS LEHE KÜPSISTE KASUTAMISE EESKIRJAD

1. Mis on „küpsis“?
2. Kuidas teid teavitatakse?
3. Tehke oma valik küpsiste kohta
4. Milliseid küpsiste kategooriaid see veebileht kasutab ja mis otstarbel (otstarvetel)?
5. Küpsiste kasutamise eeskirjade muutmine
6. Võta meiega ühendust

See veebileht kasutab teie seadmes teie seadme brauseri äratundmiseks erinevate kategooriate küpsiseid (milleks vajadusel küsitakse teie nõusolekut) kuni asjaomase küpsise kehtivuseni. Kküpsiste kasutamise eeskirjad kehtivad kõikide toodete või teenuste kohta, mis nende eeskirjadega haakuvad või mis hõlmavad neid viidetena.

Veebilehe haldaja ja operaator on leitavad Privaatsuseeskirjadest

Palume teil lugeda need eeskirjad enne veebilehe kasutamist tähelepanelikult läbi. Selles on selgitatud küpsiste kasutamist meie poolt ja seda, kuidas teie neid hallata saate.

1. Mis on „küpsis“?

„Küpsis“ on väike fail, mille meie veebisait palub teie brauseris teie seadmesse (arvutisse, nutitelefoni, tahvelarvutisse jne) salvestada, kui te seda veebisaiti külastate.

Tänu küpsisele suudab meie veebiserver esitada teile kohandatud veebilehti, mis vastavad teie vajadustele kõige paremini, et muuta teie kogemus meie veebisaidil isiklikumaks. Samuti kasutame meie reklaami- ja turundustegevuseks kolmandate osapoolte küpsiseid, nagu on märgitud käesolevas poliitikas, mis on küpsised, mis pärinevad teie külastatava veebisaidi domeenist erinevast domeenist. Mõned küpsised on selle veebisaidi funktsionaalsuse jaoks olulised ja aktiveeritakse automaatselt, kui kasutaja veebisaiti külastab. Mõned küpsised võimaldavad meil pakkuda kasutajale teenuseid ja funktsioone, mis vastavad kõige paremini tema vajadustele, ning kohandada oma teenust nende jaoks, et tagada veebisaidi lihtne ja kiire töö.

2. Kuidas teid teavitatakse?

Esmakordsel meie veebisaidile sisenemisel teavitatakse teid, et kasutame küpsiseid teabebänneril "Väärtustame teie privaatsust". See bänner annab teile teada, milliseid küpsisekategooriaid meie veebisaidil kasutatakse. Üksikuid küpsiseid kirjeldatakse allpool jaotises 4.
Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas me oma veebisaidil teie isikuandmeid töötleme, vaadake meie privaatsuseeskirjadest;

3. Tehke oma valik küpsiste osas

Meie küpsiste haldustööriistale pääsete juurde, et hallata oma küpsiste eelistusi iga küpsiste kategooria jaoks (välja arvatud olulised küpsised, mida ei saa meie süsteemides välja lülitada), klõpsates jaluses nuppu „Küpsiste sätted“.

Järgmises jaotises teavitame teid meie veebisaidil kasutatavatest küpsistest. Kui te ei nõustu üksikute küpsiste seadmisega, saate vastava küpsise deaktiveerida, klõpsates antud linki. Kui mõne küpsise deaktiveerimiseks pole otselinke, saate küpsiste kasutamist oma brauseri seadetes piirata.

4. Milliseid küpsiste kategooriaid see veebisait kasutab ja mis eesmärgil?

Võime sellel veebilehe kasutada küpsiseid järgmistest kategooriatest: 

 • Sisulised küpsised
 • Turundusküpsised
 • Sotsiaalmeedia küpsised
 • Sihtrühma/jõudluse/jälgimise küpsised

 Seansiküpsised on ajutised küpsised, mis salvestatakse teie brauseri küpsisefaili kuni brauseri seansi lõpetamiseni.

 Püsiküpsised jäävad teie brauseri küpsisefaili pikemaks ajaks. See ajavahemik sõltub teie Interneti-brauseri sätetes tehtud valikust. Püsiküpsised võimaldavad edastada teavet veebiserverisse iga kord, kui keegi veebisaiti külastab.

* Sisulised küpsised võimaldavad meie kasutajatel veebilehel navigeerida ja selle funktsioone kasutada. Neid küpsiseid ei saa meie süsteemides välja lülitada. Ilma nende küpsisteta pole näiteks sisselogimine võimalik.

Kasutame sisulisi küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

 • Veenduge, et veebilehe funktsioone täidetakse õigesti,
 • Võimaldab salvestada teavet vormi kohta, mille võisite meie veebisaidil täita, või toodete, teenuste või teabe kohta, mille olete meie veebisaidil valinud
 • Võimaldab juurdepääsu oma isiklikele aladele meie veebisaidil
 • Kohandage veebisaidi välimust vastavalt oma eelistustele (keel, formaat jne)
 • Rakendage sisselogimisel turvameetmeid

Saate seadistada oma brauseri neid küpsiseid blokeerima või teid nende eest hoiatama, kuid veebisaidile või selle teenustele juurdepääsul võib tekkida raskusi.

Loe sisuliste küpsiste kirjeldust, mida meie veebilehel kasutatakse, siit:

Küpsis               Säilitamise tähtaeg Eesmärk (eesmärgid)
Amazon Web Services Püsiv Need küpsised võimaldavad meil jaotada serveriliiklust, et muuta kasutajakogemus võimalikult sujuvaks. Nn koormuse tasakaalustajat kasutatakse selleks, et teha kindlaks, millisel serveril on hetkel parim saadavus. Loodud teave ei suuda teid isikuna tuvastada.
Drupal Püsiv See küpsis tuvastab kasutaja ja võimaldab kasutajal PSA grupi kasutaja ja parooliga ühekordse sisselogimisega ühenduse luua.
PSA GDPR luba Püsiv Need küpsised salvestavad antud nõusoleku, nii et kasutaja valikud jäetakse iga seansi jaoks meelde.

**Toimivus- ja jälgimisküpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas kasutajad meie veebisaiti kasutavad (vaatajaskonna mõõtmine) ja kasutaja Interneti-tegevuste kohta. Need aitavad meil täiustada oma veebisaidi funktsioone, näha meie kasutajatele kõige rohkem huvi pakkuvaid valdkondi ja saada lisateavet meie reklaamikampaaniate tõhususe kohta. Kõik see aitab meil pakkuda kasutajatele teenuseid ja funktsioone, mis vastavad kõige paremini nende vajadustele.  

Kasutame jõudlus- ja jälgimisküpsiseid selleks, et:

 • koostada statistikat selle kohta, kuidas meie veebisaiti kasutatakse,
 • vaadake, kui tõhusad on meie reklaamikampaaniad ja
 • vaadata üle inimesega mitteseotud kasutajakäitumine ja seeläbi meie veebisaiti täiustada.

Mõningaid jõudlusküpsiseid pakuvad volitatud kolmandad osapooled, kuid me ei luba küpsiseid kasutada muudel eesmärkidel kui käesolevas poliitikas selgitatud.

Need jõudlus- ja jälgimisküpsised nõuavad teie eelnevat nõusolekut. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei tohiks see mõjutada meie veebisaidi kasutamist.

Meie veebisaidil kasutatavate jõudlus- ja jälgimisküpsiste kirjelduse leiate siit:

Küpsis               Säilitamise tähtaeg Eesmärk (eesmärgid) Küpsiste blokeerimine
[m] Insights Pixel Sessiooniküpsised Pakutav teenus: Insights, Analytics ning tarbija- ja meediaplaneerimine. Kogutud andmed võimaldavad agentuuril/kliendil rohkem teada saada külastajate omadustest. Neid andmeid saab kasutada aktiveerimiseks uuesti sihtimissegmentide koostamiseks või modelleerimiseks seemnete loomiseks https://www.groupm.com/mplatform-privacy-notice 
Adobe Analytics Sessiooniküpsised Turunduskommunikatsiooni pidevaks optimeerimiseks kasutab PSA Adobe Inc/Google'i analüütilist tarkvara "Adobe Analytics" ja "Google Analytics". See võimaldab jälgida veebikäitumist selle veebisaidi aja, geograafilise asukoha ja kasutamise osas. Seda teavet kogutakse jälgimispikslite ja/või küpsiste kaudu. Jälgimispikslite ja/või küpsiste kaudu kogutud teave on anonüümne ja seda ei seostata isikuandmetega. https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html
Adobe Dynamic Tag Management Sessiooniküpsised Sildihaldussüsteem, mis haldab ja värskendab meie veebisaitidel ja mobiilirakendustes olevaid silte ja koodijuppe. https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html 
Amazon Product Ads Sessiooniküpsised Amazon on DSP, mida haldab GroupM Trading Desk. Amazon ei saa isikuandmeid. Konversioonide loendamiseks sisestage ainult konversioonipikslid. Samuti on võimalus rakendada uuesti sihtivaid piksleid. Amazon paneb Peugeot' kasutajatele küpsised, et nad saaksid Peugeot' veebilehel navigeerimisel valida parimad reklaamid ja loendada konversioone statistika ettepanekute alusel. https://services.amazon.com/privacy-policy.html
Bing Ads Universal Event Tracking (UET) Sessiooniküpsised Need küpsised mõõdavad sellel veebisaidil tehtud klikke ja toiminguid/konversioone, et optimeerida reklaamikampaaniaid. Need veebireklaamide jälgimise küpsised näitavad teile asjakohaseid veebireklaame selle põhjal, mida olete vaadanud, millel olete klõpsanud ja milliseid veebisaite olete külastanud. https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement 
Google Analytics Püsiv Google Analytics kasutab neid küpsiseid meie platvormi toimivuse mõõtmiseks. See tuvastab veebisaidil iga kasutaja ja salvestab teabe, nagu seansi pikkus, vaadatud lehed. Kasutaja tegeliku identiteedi kohta teavet ei teata ega salvestata. https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/
Google Tag Manager Sessiooniküpsised Sildihaldussüsteem, mis haldab ja värskendab meie veebisaitidel ja mobiilirakendustes olevaid silte ja koodijuppe. https://www.google.com/policies/privacy/
LinkedIn Insight Sessiooniküpsised Professionaalne sotsiaalvõrgustik, seega teenused talendilahenduste, õppelahenduste, müügilahenduste ja turunduslahenduste valdkonnas. LinkedIn kogub IP-aadressi ja kontrollib, kas veebisaidi külastaja on LinkedIni liige https://www.linkedin.com/legal/cookie-policy
LiveAgent Sessiooniküpsised Need küpsised on seotud LiveAgenti tehnoloogiaga, mis pakub võrguvestluse ja klienditoe funktsioone. https://www.liveagent.com/privacy-policy/ 
LivePerson Sessiooniküpsised Need küpsised on seotud tarkvaraga LivePerson. See jälgib praegust aktiivset (või viimast) seanssi ja tuvastab külastajad korduvate külastuste korral. https://www.liveperson.com/policies/privacy/
Matomo (Piwik Analytics) Sessiooniküpsised Kui külastate meie saiti, salvestame: veebisaidi, millelt meid külastasite, meie saidi osi, mida külastate, teie külastuse kuupäeva ja kestuse, teie anonüümse IP-aadressi, seadme teavet (seadme tüüp, operatsioonisüsteemi ekraani eraldusvõime). , keel, riik, kus viibite ja veebibrauseri tüüp), mida külastuse ajal kasutasite ja palju muud. Töötleme neid kasutusandmeid Matomo Analyticsis statistilistel eesmärkidel, oma saidi täiustamiseks ning mis tahes kuritarvitamise äratundmiseks ja peatamiseks. https://piwikpro.de/opt-out/

Turundus- ja sotsiaalmeediaküpsised, sealhulgas uuesti sihtimise ja sotsiaalmeedia küpsised, võimaldavad meil teha oma kasutajatele huvitavamaid pakkumisi. Re-sihtimise küpsised salvestatakse kasutaja seadmesse brauseri seansside ajal. Need võimaldavad meie toodete reklaamimist partnerite ja sotsiaalmeedia veebisaitidel kasutajatele, kes on meie toodete vastu huvi tundnud. Nende reklaamide sisestamine on küpsiste tehnoloogial põhinev täiesti anonüümne.

Kasutame turundusküpsiseid selleks, et:

 • saata teile reklaame, mis on teie profiiliga paremini kohandatud
 • jagada meie saidi sisu teiste inimestega
 • jagada teistega oma vaadet või arvamust saidi sisu kohta

Kui te neid küpsiseid ei luba, ei näe te meie sihitud reklaame erinevatel veebisaitidel ja teil ei pruugi olla võimalik suhelda sotsiaalvõrgustiku(de) ja teiste partnerite veebisaitidega.

Meie veebisaidil kasutatavate turundus- ja sotsiaalmeediaküpsiste kirjelduse leiate siit:

Küpsis               Säilitamise tähtaeg Eesmärk (eesmärgid) Küpsiste blokeerimine
AppNexus Sessiooniküpsised AppNexus on kõige arenenum platvorm reaalajas veebireklaamide ostmiseks. AppNexus pakub patenteeritud lüüsi peamistele reklaamibörsidele ja reklaamivarude koondajatele ning pilvandmetöötluse võimalusi konkurentsitult mastaapsuse tagamiseks. Appnexus paneb Peugeot' kasutajatele küpsised, et nad saaksid Peugeot' veebilehel navigeerimisel valida parimad reklaamid ja loendada konversioone vastavalt statistikale. https://www.appnexus.com/en/company/platform-privacy-policy-de1#choices
Bing Microsoft Advertising Püsiv Microsofti reklaamid kasutavad neid küpsiseid kasutajaseansside anonüümseks tuvastamiseks, et aidata meil mõõta meie turunduskampaaniate tõhusust. https://about.ads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads 
DoubleClick Sessiooniküpsised DoubleClick on digitaalse turunduse tehnoloogia ja teenuste pakkuja. Ettevõtted tulevad DoubleClicki reklaamide esitamise, meedia, video, otsingu ja sidusettevõtete turunduse alaste teadmiste saamiseks, et aidata neil digitaalset meediat maksimaalselt ära kasutada https://www.google.com/policies/privacy/
DoubleClick Floodlight Sessiooniküpsised DoubleClick on digitaalse turunduse tehnoloogia ja teenuste pakkuja. Ettevõtted tulevad DoubleClicki reklaamide esitamise, meedia, video, otsingu ja sidusettevõtete turunduse alaste teadmiste saamiseks, et aidata neil digitaalset meediat maksimaalselt ära kasutada https://www.google.com/policies/privacy/
Facebook Pixel Sessiooniküpsised Küpsised võimaldavad Facebookil pakkuda teile Facebooki tooteid ja mõista teavet, mida me teie kohta saame, sealhulgas teavet teiste veebisaitide ja rakenduste kasutamise kohta, olenemata sellest, kas olete registreerunud või sisse logitud või mitte. Rakendatud küpsised salvestavad teavet ettevõtte lehtede kohta. meie veebisait, mida külastasite, ja reklaamikampaaniad, mida olete vaadanud või millel klõpsasite. https://www.facebook.com/policies/cookies/ 
Google Ads Sessiooniküpsised Google Ads on Google'i reklaamisüsteem, milles reklaamijad teevad pakkumisi teatud märksõnadele, et nende klikitavad reklaamid Google'i otsingutulemustes ilmuksid. Kuna reklaamijad peavad nende klikkide eest maksma, teenib Google otsinguga raha nii.
Veebireklaamide jälgimise küpsised jälgivad seotust kampaaniatega ja näitavad teile asjakohast veebireklaami selle põhjal, mida olete vaadanud ja klõpsanud, ning ka meie veebisaidi külastatud lehti
https://www.google.com/policies/privacy/
IgnitionOne Sessiooniküpsised IgnitionOne'i kliendianalüüs võimaldab ettevõtete turundajatel oma kliente ulatuslikult tuvastada, väärtustada ja kaasata. IgnitionOne Customer Intelligence pakub ühtset platvormi klientide andmete kasutamiseks erinevatest süsteemidest, et võimaldada tõhusat mitmekanalilist sihtimist ja isikupärastamist. https://oo.netmng.com/optout.php 
Netmining Sessiooniküpsised Netmining pakub displeireklaamide sihtimise lahendusi, sealhulgas kohandatud sihtrühma sihtimist, uuesti turundamist ja videoid, mis kasutavad reaalajas klienditeavet kuva toimivuse parandamiseks. Vaatajaskonna profileerimise mootoriga, mis mõistab iga inimese huve ja ostukalduvust, võimaldab Netmining ettevõtetel pakkuda väga asjakohast ja isikupärastatud veebireklaami kogu kliendi elutsükli jooksul. https://optout.netmng.com/optout.php 
Twitter Conversion Tracking Sessiooniküpsised Twitteri silt annab teavet meie veebisaidi lehtede kohta, mida olete külastanud, ja teavet reklaamikampaaniate kohta, mida olete näinud või millel klõpsasite. https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement
WyWy Sessiooniküpsised Tulemuste saamiseks portaali TV Squared kaudu ühe või mitme kampaania puhul, mis võimaldavad Peugeot (ja selle agentuuril) mõõta ja optimeerida Peugeot' telereklaamide toimivust; ning luua selliste andmete anonüümseks muutmine ja koondamine. https://tvsquared.com/privacy-policy/
Xaxis Püsiv Neid küpsiseid kasutatakse reklaami eesmärkidel ja need salvestavad teavet, nagu kordumatu seerianumber, loomise ajatempel, küpsise versioon. https://www.xaxis.com/opt-out/

5. Küpsiste poliitika muudatused

Kõik tulevased muudatused meie küpsiste poliitikas avaldatakse sellel veebisaidil. Seetõttu peaksite need perioodiliselt üle vaatama, et olla teadlik meie küpsisepoliitika muudatustest. Teavitame teid olulistest muudatustest ja küsime vajaduse korral teie nõusolekut.

6. Võta meiega ühendust

info@peugeot.ee