TERVISLIK OLUKORD (COVID-19) LOE EDASI

KÜPSISTE POLIITIKA

.

PEUGEOT’ KÜPSISTE POLIITIKA
Sellel lehel selgitatakse, mis on küpsised ja kuidas neid Meie Veebilehtedel kasutatakse. Samuti selgitatakse, kuidas neid hallata ja eemaldada, kui peaksite seda soovima.

MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väikesed failid, mis saadetakse Meie Veebilehelt Teie arvutisse või mobiiltelefonile, et parandada Teie kasutuskogemust. Need jätavad Teid ja Teie isiklikud eelistused (nt Teie asukoha) meelde.

Ja ärge muretsege – ainult Meie saame Meie Veebilehel salvestatavaid küpsiseid lugeda ning Meie ei jaga neid andmeid kunagi kolmandate isikutega.

KUIDAS KÜPSISEID KASUTAME?

Kasutame küpsiseid väga mitmesugusel moel.

1) Anonüümsed analüüsiküpsised
Analüüsiküpsised, mida kasutame, salvestavad anonüümset teavet selle kohta, milliseid lehti inimesed külastavad, kui kaua nad lehel viibivad, kuidas nad sinna jõudsid ja mida nad klõpsavad. Nende küpsiste edastatav teave aitab Meil oma külaliste profiili analüüsida, et veenduda, kas Meie Veebilehed vastavad Teie vajadustele, ja selgitada välja kuidas saaksime Teile paremat kogemust pakkuda. Anonüümsed analüüsiküpsised ei kogu ega salvesta Teie isikuandmeid (nt nime ega aadressi), seega ei saa neid andmeid Teie isiku tuvastamiseks kasutada. Kuid kui kasutaja broneerib veebis proovisõidu, võime ühitada tema proovisõidu jaoks sisestatud andmeid analüüsiküpsistega ja võrrelda neid ühendatud andmeid oma uute sõidukite klientide andmebaasiga, et mõista Meie uute sõidukite klientide veebiteekonda. See võimaldab Meil optimeerida veebipõhiseid pakkumisi klientidele. Isegi siin ei jaga Meie ühendatud andmeid kolmandate isikutega.

2) Klientide tagasisideküsimustikud
Teie arvamus on Meile tähtis, seega võime aeg-ajalt küsida veebiuuringute kaudu oma veebilehtede kohta tagasisidet. Siin kasutatakse küpsiseid selleks, et Teie ei saaks osalemiseks korduvalt kutseid.

3) Kolmandate isikute küpsised
Suurema osa Peugeot’ reklaamidest, mida muudel veebilehtedel näete, panevad sinna kolmandad isikud. Neis olukordades kasutatakse anonüümseid küpsiseid, et jälgida, kui palju inimesi ja kui sageli konkreetset reklaami näeb. Igasugust teavet, mida need küpsised leiavad, võidakse kasutada Teile teistel veebilehtedel reklaamide suunamiseks. Kuna need reklaamid pole Peugeot’ veebilehtedel, ei saa Meie kasutatavaid küpsiseid lugeda ega kirjutada.

Automobiles Peugeot kasutab muid kolmandate isikute küpsiseid klientide teekondade analüüsimiseks Groupe PSA veebilehtedel ja reklaamidel. Neid küpsiseid saadab Automobiles Peugeot või mõni ettevõtte tehniliste teenuste pakkuja hindamiseks, kes sisule ja Meie veebisaidi osadele juurde pääseb, nende hindamiseks ja sisu ning kategooriate korralduse parandamiseks. Kus vaja, tuvastavad need küpsised ka navigeerimisprobleeme ja võimaldavad Meil sel viisil oma teenuste kasutamist hõlbustada. Need küpsised tekitavad ainult anonüümset statistikat ja loevad külastuste arvu ega sisalda mingeid isikuandmeid. Neid küpsiseid kasutatakse ka selle saidi ning Groupe PSA muude veebilehtede ning reklaamide isikupärastamiseks. Nende hindamisküpsiste tööiga ei ületa 90 päeva.

KÜPSISTE HALDAMINE

Kui Teie brauserieelistused seda lubavad, saadab enamik veebilehti Teie arvutisse või mobiiltelefoni küpsiseid. Kuid võite neid sätteid muuta. Seda saab igas brauseris erinevalt teha, kuigi enamasti toimub see vahekaardi „Suvandid” või „Eelistused”.

Peugeot’ Veebilehel võimalikult hea kogemuse saamiseks soovitame jätta küpsised sisse lülitatuks.

Peugeot’ ja kolmandate isikute kasutatavad küpsised

Küpsise  allikas                   Küpsise nimi Küpsiste kirjeldus
Peugeot / Seda kasutatakse lehel klientide keele-eelistuste salvestamiseks. See tähendab, et Teie ei pea oma eelistusi iga kord Meid külastades uuesti seadistama.
Sophus TCSess
TCID
Need küpsised aitavad Meil hinnata oma veebiturundust. Selleks annavad need Meile teada, millised on külastuste tippajad, kui palju uusi külastajaid Meil on ja kui palju reageerimisi Meie veebireklaamid saavad. Nende andmete abil saame tagada kogu oma veebiturunduse kohandamise Teie vajaduste järgi.
Google Analytics _utma
_utmb
_utmc
_utmz
Google Analytics aitab Meil mõista, kuidas Meie kliendid Meie Veebilehele jõuavad, kui palju inimesi Meie lehti külastavad ja kuidas nad lehel navigeerivad, kui nad on sinna jõudnud. Nende andmete abil saame parandada oma külastaja kasutuskogemust.
Psyma _participation
_launched
Need küpsised võimaldavad Meie Veebilehe kasutajatel osaleda Peugeot.ee veebiuuringus, kui nad on sellega nõus. Küpsised takistavad kasutaja korduvat kutsumist uuringus osalema ega salvesta eraldi andmeid.
Meedia google ads See kolmanda isiku jälgimine võimaldab Meie meediapartneril kasutajaprofiile paremini mõista ja nii neil kui ka Meil oma reklaame kohandada ning neid klientide vajadustega paremini sobitada.
Leadfeeder _session_id
_stn_session
_id_sso_session_id  
Kogume kõigi, juriidiliste isikute, lehe külastuste käitumisandmeid. See sisaldab; vaadatud lehti, külastajate allikat ja lehel veedetud aega. Kasutame küpsiseid lehe andmete, rakenduste, liikluse ja suhtlemise kohta ning koondandmete kogumiseks, et saaksime pakkuda tulevikus paremaid lehekülastuse kogemusi ning lisaks kasutajaandmeid teenuse edastamisel, hooldamisel ja täiustamisel, tugiteenuste pakkumisel ning tehniliste või turbeprobleemide ennetamisel või nende lahendamisel.

Mida peaksin tegema?
Lehel www.peugeot.ee võimalikult hea kogemuse saamiseks soovitame jätta Teil küpsiste sätted selliseks, nagu need on.

Lisateavet küpsiste ja nende toimimise kohta leiate saidilt www.aboutcookies.org