SISU JUURDE
MEIE ELEKTRISÕIDUKID

Meie elektrisõidukid

Peugeot elektriautod aitavad vähendada süsihappegaasi heitmete tootmist. Meie elektriautode valik vastab kõigile teie ootustele. Peugeot 100% elektriautod kombineerivad innovatiivse disaini, keskkonnasõbralikkuse ja tipptasemel tehnoloogia.

 

AVASTAGE MEIE ELEKTRISÕIDUKITE VALIK

PEUGEOT e-208

Elektriline sõiduulatus: kuni 400 km WLTP

 

Uus PEUGEOT 208 on uuesti leiutatud: uus, enesekindlam nägu, uusim täis-LED tehnoloogiaga valgussignatuur ees ja taga, samuti uued veljed.

 

PEUGEOT e-2008

Elektriline sõiduulatus: kuni 406 km WLTP

 

Uus kompaktne PEUGEOT 2008 ületab linnamaasturite piire: uued signatuurtuled ees ja taga, uued valuveljed ja uus lai iluvõre loovad enesekindlama hoiaku.

 

PEUGEOT e-3008

Elektriline sõiduulatus: kuni 525 km WLTP

 

Uus stiilse laugpärasilueti ja järgmise põlvkonna PEUGEOT Panoramic i-Cockpit®-iga E-3008 

 

PEUGEOT e-Rifter

Elektriline sõiduulatus: kuni 320 km WLTP

 

Jõulise välimuse ja avara sõitjate ruumiga uus PEUGEOT e-RIFTER on ideaalne peresõiduk, mis pakub kõiki elektriautode eeliseid.

 

PEUGEOT e-Traveller

Elektriline sõiduulatus: kuni 350 km WLTP

 

PEUGEOT elektriline e-Traveller mahtuniversaal lausa kutsub teele sõitu nautima. Tänu 100% elektrimootorile kogete muretult enneolematut sõidurõõmu.

 
E-CMP PLATVORM
Uus CMP (Common Modular Platform) moodulplatvorm on välja töötatud selleks, et integreerida täiuslikult iga energia konkreetsed komponendid, tegemata järeleandmisi Peugeot e-208 ja e-2008 jõudluses.
EMP2 PLATVORM
Mitme energiaga moodulplatvorm EMP2 (Efficient Modular Platform) on kohandatud integreerima elektrimootori spetsiifilisi komponente, tegemata järeleandmisi Peugeot e-Rifteri ja e-Travelleri jõudluses.

ELEKTRIMOOTOR

115 kW mootori (154 hj) ja pöördemoment 260 Nm, mis on rakendatavad kohe sõidukiga paigalt võttes, tagavad hulgaliselt meeldivaid ja tugevaid elamusi teel olles, täielikus vaikuse- ja mugavuse mullis

EFEKTIIVNE AKU

Kõrgepinge liitiumioonaku (400 V) on sõidukis olev elektrienergia salvestusseade. See asub põranda all, mistõttu ei vähenda see salongi ega pagasiruumi mahtu. Aku võimsus on 50 kWh.

Seotud soojusregulatsioon vedeliku tsirkulatsiooni ja soojuspumba abil võimaldab ülikiiret laadimist, optimeerida läbisõiduulatust ja pikendada aku eluiga.

Aku garantii on 8 aastat  või 160 000 km 70% mahutavuse juures.

ELEKTRISÕIDUKI LAADIMINE

 

Peugeot’ elektrisõidukite juures on valida aku erinevate laadimisvõimaluste vahel, millega lihtsustate oluliselt oma igapäevaseid tegevusi.  Lisaks sellele on elektrisõiduki laadimine praktiline ja hõlbus ning toimub kiirelt ja intuitiivselt.

 

Laadimine kodus, tööl

 

Laadimine  kodus või tööl on praktiline ja säästlik.

  • Laadimine tavalisest pistikupesast (1,8kW, 8A laadija)
  • Laadimine jõupistikust (3,2kW, 14A laadija). See lahendus võimaldab kiirema laadimise kui tavalisest vooluvõtupesast.
  • Laadimine Wallbox seinalaadijaga laadimisaja lühendamiseks. Sõiduki aku täiemahuline täislaadimine 8 tunniga. Spetsiaalse laadimiskaabli kasutamisega on see aeg vähendatav 5 tunnini.

 

Laadimine avalikus laadimispunktis

 

Sisepõlemismootoriga sõidukite tankimiseks mõeldud tanklavõrgustike eeskujul on loodud avalike laadimispunktide võrgustik elektrisõidukite laadimiseks. See, juba praeguseks väga ulatuslik võrgustik jätkab kiiret ja pidevat laienemist. Eestis on tänaseks avatud 167 avalikku laadimispunkti ja kogu Euroopas on kasutusel 300 000 avalikku laadimispunkti.

Kiiremaks laadimiseks võid valida kiirlaadimispunktid, millega meie sõidukid ühilduvad.

Avalikud kiirlaadimispunktid võimaldavad aku 80% täislaadimise 30 minutiga.