PEUGEOT MUDELIVALIK

/image/11/1/peugeot-gamme-phev-1809pb-001.468111.jpg


Millist autot valida ja kuidas olla kindel, et teete õige otsuse?  Nii eraisikud kui ettevõtted leiavad kindlasti meie valikust sõiduki, mis vastab teie vajadustele - alatas linnasõidukitest kuni pereautodeni või sedaanidest mahtuniversaalideni.

peugeot 308

Luukpärad

Mugav  sõita, lihtne  parkida ja ökonoomne, need on ainult mõningad märksõnad mis iseloomustavad Peugeot luukpärade valikut. Siin on sõidukid sinu igapäevasteks sõitudeks olgu selleks siis isiklikud toimetused või töösõidud.

uus 3008 1250 x 500

Linnamaasturid

Meie linnamaasturid on tugevad ning nendes on Peugeot'le iseloomulikku  elegantsi. Läbi avara pagasiruumi ja salongi , Multi-Flex interjööri ja uuenduslike panipaikade pakuvad need linnamaasturid ruumi teie perekonnale ja pagasile nii argipäevaks kui ka meeldivaks puhkuseks.

uus 508

Sedaanid ja Univesaalid

Peugeot sedaanide ja universaalide valikust leiad nii mugava ja mahuka sõiduki oma perele kui ka esindsliku auto oma töösõitudeks.

/image/28/1/peugeot-rifter-showroomheader.434281.jpg

Mahtuniversaalid

Pere kasvades täitub teie auto kiiresti turvatoolide ja vankritega, rääkimata reisipagasist. Seega on aeg võtta ruumi tagasi, Peugeot mitmeotstarbeline sõiduk meie mahtuniversaalide valikust.

508 hybrid

Hübriidid

PLUG-IN HYBRID tehnoloogiaga täiendati PEUGEOT 3008 ja uute PEUGEOT 508 ja 508 SW juba olemasolevate mootorite valikut. 

/image/38/8/peugeot-gamme-phev-03.461388.jpg

.

peugeot 308

Sportlikud luukpärad

Sportlikud luukpärad - sportlik ja tõupuhas välimus, eksklusiivne i-Cockpit ja esmaklassiline sooritusvõime ei jäta mingit kahtlust, et tegemist tõelise sportliku luukpäraga

Traveller

7-9 kohalised

Peugeot 7-kohaliste ja 9-kohaliste autode valik, sealhulgas uus 7-kohaline linnamaastur 5008, uus Traveller ja Partner Tepee

LCV

Tarbesõidukid

Peugeot mudeliuuendused on teinud tarbesõidukid veelgi kvaliteetsemaks, disainilt uudsemaks ning ülimalt ökonoomseteks, tegemata samas kompromisse sõidunaudingult. 

Leia lähim esindus

Tekkis probleem laadimisel. Palun proovige hiljem uuesti. Kui probleem ei lahenenud võtke palun meiega ühendust