Mirror Screen

/image/72/9/peugeot-lifestyle-1505pc-nik4045.9729.jpg

Mirror Screen'ist detailsemalt

Püsige ühenduses ja sõitke turvaliselt

Mirror Screen'iga saate oma lemmikäppe alati avatult hoida, seda isegi pikkadel autoreisidel!

Mirror Screeniga näitab Teie auto puuteekraan Teie äppe samamoodi nagu mobiilgi.  See muudab Teie rakendused paremini nähtavaks kui mobiiliekraanil ja võimaldab Teil äppidega turvaliselt suhelda hääle või sõrmejuhiste abil: kuulake veebiraadiot või dikteerige SMS-i (või laske seda ette lugeda), ilma teelt pilku pööramata!

Kasutage Mirror Screeni turvaliselt

Apple car play

Apple CarPlay™

Kui kasutate iPhone'i, on Apple CarPlay ™ intuitiivne viis kõnede tegemiseks, kaartide kasutamiseks, muusika kuulamiseks ja sõnumite kontrollimiseks, kasutades häälekäsklusi või sõrmeviipeid. Te saate teelt kordagi pilku kõrvale pööramata aktiveerida Siri hääljuhtimine auto puuteekraanil või hoides all rooli all olevat hääljuhtimisnuppu. Sir võimaldab Teil oma kontaktidele juurde pääseda, helistada ja kuulata ning sõnumeid dikteerida, ilma et peaksite iPhone'i vaatama. Tänu Mapsi rakenduse lihtsusele annab Apple CarPlay Teile reisi ajal juhiseid, milles võetakse arvesse liiklusolusid, ja teatab Teile ka saabumisaja. Saate ka Sirile sihtkoha aadressi dikteerida. Apple CarPlay'iga saate sõidu ajal kasutada ka audiorakendusi, nagu Spotify ja Stitcher.

Android auto

Android Auto

Android Auto™ kasutamiseks on vaja autot või autoraadiot, mis on ühilduv Android Auto™-ga ja telefoni, millel on Android versioon 5.0 (Lollipop) või uuem versioon. Esmalt laadige Google Play poest oma mobiili alla Android Auto äpp. Kui ühendate Android-telefoni ühilduva autoga või autoraadioga, ilmuvad Teie rakendused automaatselt ekraanile tänu Android Auto™ -le. Lisateavet Android Auto™ ühilduvuse kohta leiate aadressilt support.google.com/androidauto. Piisab paarist sõnast. Tänu täiustatud häältehnoloogiale (vajab Interneti-ühendust) saate kõike kiiresti ja lihtsalt oma hääle abil juhtida. Saate teha kõnesid ja sõnumeid saata või vastu võtta, hoides samal ajal käsi rooli peal.

Mirror link

MirrorLink®

MirrorLink® võimaldab Teil ohutult ja mugavalt kasutada sõidu ajal autoekraanil näidatava kasutamiseks mõeldud liidese abil tarvitada oma nutitelefoni installitud äppe i : navigatsioon, sõiduvahendid, muusika, telefon jne. Rakendused jooksevad nutitelefonis ja neid kuvatakse samaaegselt autoekraanil ja Te kuulete mobiilihelsid auto audiosüsteemi kaudu. See annab Teile juurdepääsu paljudele igapäevaselt kasutatavatele rakendustele sõiduks sobivas formaadis ning võimaldab nendega ohutumalt suhelda.

Mirror Screeniga ühilduvad seadmed

Apple CarPlay ™

(Nõutud nutitelefon iOS 9.0+)

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5+
iPhone 5s
iPhone SE

iPhone 6
iPhone 6+
iPhone 6s

iPhone 7
iPhone 7s

iPhone 8
iPhone 8s

iPhone X

iPhone 11

iPhone 12

iPhone 13

Android Auto

(Nõutud nutitelefon Android 5.0+)

MirrorLink ®

(Nõutud nutitelefon Android 4.3+)

  • MirrorLink 1.0

Samsung

Galaxy S3
Galaxy Note 2

(Android 5.0+ vajalik)

  • MirrorLink 1.1

Samsung

Galaxy Note 4, Galaxy S5,
Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 6, 
Galaxy Alpha, A3 2016, A7, S7 and S7 Edge

HTC

HTC One (M9+), 
HTC One (M9), 
HTC One (M8), 
HTC Eye, 
HTC 820.

Sony

Z5 Compact
Z5 Dual
Z5 Premium Dual