SISU JUURDE
REHVID

REHVID

 

 

Heas seisukorras rehvidega sõitmine on kriitiliselt oluline. Lihtsustatult öeldes ohustavad kulunud rehvid juhitavust, pikendavad pidurdusteekonda ja suurendavad libisemise riski märgadel teedel. Seetõttu on alati oluline järgida rehvide kulumise taset.

 

PEUGEOT pakub laia valikut rehve kõikidelt brändidelt, erinevates hinnaklassides, mis sobivad just teie sõiduki vanuse ning sõidutingimustega.

TALVEREHVID

Rehvide vahetamine vastavalt aastaajale

 

Alla 7°C juures ei taga suverehvid enam piisavat haardumist: kumm kõveneb ja suutlikkus väheneb, mistõttu tuleb need asendada talverehvidega. Talverataste komplekti paigaldamine on pikaajaliselt kõige majanduslikumalt mõistlikum lahendus. Teie PEUGEOT esindus pakub teie sõidukile lai valikut sobivaid talverehve.

 

Rehvide hoiustamine vastavalt aastaajale

 

Kasutuskordade vahel  tuleb rehve hoida hoolikalt, et säilitada nende efektiivsus. PEUGEOT on loonud rehvide hotelli teenuse, mis pakub teie rehvidele kaht hoiustamisvõimalust:

  • üheks valitud hooajaks (6-kuuline kestus)
  • või terveks aastaks (12-kuuline kestus)

 

 

 

Tagame teie rehvide puhastamise, kulumise jälgimise ja säilitamise optimaalsetes tingimustes, mis hõlmavad temperatuuri, niiskust ja valgust, ning anname teile ette teada, millal rehve vahetada.

 

Hinnakirja, saadavuse ja rehvihotelli tingimuste kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust oma osaleva PEUGEOT töökojaga.

VARURATAS

Varuratas on nüüd saadaval lisana!

Varuratta saamiseks pakub Peugeot teile varuratta paketti, mis sisaldab hinnas kõiki osasid ja tööjõudu.

Osadel sõidukitel(i) 208, 308, 2008, 508, 5008   on varuratta paigaldamiseks vajalik täita varustuslik eeltingimus.

MILLISEID RATTAID VALIDA PEALE REHVIVIGASTUSI?

Rehvitööstus areneb igapäevaselt, et vähendada rehvide purunemisest või vigastustest tekitatud ebamugavusi. Tänaseks on turul saadaval RUNFLAT ja SEALANT tehnoloogiatega rehve, mis tagavad ohutuse ning pakuvad liigeldes meelerahu.

Lisainfo saamiseks pöörduge lähima esinduse poole.