SISU JUURDE
 
PEUGEOT
ERIPAKKUMISED
 
 
 
PEUGEOT ERIPAKKUMISED
2008 ALLURE PREMIUM PACK
Avasta 2008 Allure premium pack eripakkumine.
 
ERIHIND ALATES: 22 900 €
5008 GT EXCLUSIVE PACK
Avasta 7-kohalise Peugeot 5008 GT Exclusive Pack eripakkumine. 
ERIHIND ALATES: 36 200 €
KOHE SAADAVAL
Tutvu Peugeot tarbesõidukite valikuga ja saa osa eripakkumistest. 
 
 
 
MIKS VALIDA
PEUGEOT
 
 
MIKS VALIDA
PEUGEOT

AHVATLUSTE MAAILM

Peugeot’ disaini kassilikud omadused tulenevad teravatest, sensuaalsetest ja sujuvatest joontest. See esteetika kutsub esile ahvatluse, atraktiivsuse ja müstilisuse.

INSTINKTIIVNE SÕIDURÕÕM

Uusima põlvkonna PEUGEOT i-Cockpit® juhikoht koos integreeritud juhtimisseadmega, kompaktse roolirattaga pakub tipptasemel ergonoomikat ja tehnoloogiaid. Keskendu olulisele: Sõidurõõm.

KOMPROMISSITU KVALITEET

Ideed pole midagi ilma tehnilise täiuslikkuseta. Seetõttu on tipptase aluseks kõigele, mida me teeme. Meelerahu? Loomulikult.
 
 
KÕIK ON ILUSAM
AHVATLUSEGA

 

Stiil on muutuste julgustamine, muutes need vastupandamatuks.

Aastaks 2025 on 100% PEUGEOT valikus olevatest sõidukitest elektrifitseeritud. Tõestus meie pühendumisest lugupidavamale liikuvusele.

 

 

 
 
KÕIK ON ILUSAM
AHVATLUSEGA

Stiil on muutuste julgustamine, muutes need vastupandamatuks.

Aastaks 2025 on 100% PEUGEOT valikus olevatest sõidukitest elektrifitseeritud. Tõestus meie pühendumisest lugupidavamale liikuvusele.

 

100% ELEKTRILINE

100% VASTUPANDAMATU

 

Peugeot valikus on juba mitmeid 100% elektrilisi mudeleid ning lähitulevikus on oodata veel uusi. Avasta maailm, kus puuduvad heitmed, kuid on olemas kohene pöördemoment ja rahulik sõiduelamus.

AVASTA TÄIESTI 

UUS MOBIILSUS

 

Pistikhübriidiga saad parima mõlemast maailmast. Linnas saab 100% elektriga sõita. Pikemate sõitude jaoks on endiselt olemas sisepõlemismootori tööulatus.

 

LAOAUTODE PAKKUMISED

 

 

Tutvu laoautode pakkumistega ja osta mugavalt ning turvaliselt e-post.

 

PEUGEOT 308
 
 
 
OSTA E-POEST
PEUGEOT 308 SW
OSTA E-POEST
PEUGEOT 408
OSTA E-POEST
UUS PEUGEOT 508
OSTA E-POEST
PEUGEOT Rifter
OSTA E-POEST
 
OUR BEST ONLINE OFFERS

Make the most of all the PEUGEOT benefits from the comfort of your home.

Discover and order your future vehicle in an instant.

 
ATTRAKTIVE 
LEASINGANGEBOTE
 
ALLE MODELLE 
ONLINE VERFÜGBAR
 
VERTRAGSABSCHLUSS 
100 % DIGITAL
 
SICHER, SCHNELL,
OHNE WARTEZEIT
SINU UUS PEUGEOT OOTAB

 

 

Tutvu laosolevate sõidukitega ja tee oma valik kohe.
Seadistage oma PEUGEOT vastavalt oma soovidele ja tutvu mudelite eripakkumistega ning seda vaid vaid mõne hiireklõpsuga.
ELEKTRISÕIDUKITE HOOLDUS

Lihtsam kui sisepõlemismootor ning elektrimootor vabastab teid paljudest hooldustoimingutest.

Pole vaja vahetada õli, rihma, küünlaid ega õlifiltrit – veedate vähem aega hoolduses ja säästate raha!

Peugeot tarbesõidukite mudelivalik

Tutvuge meie tarbesõidukite valikuga, mis on loodud teie ettevõtte vajadustele vastavaks.

 

Seadistage oma auto veebis ja vaadake meie saadaolevaid mudeleid.

PEUGEOT X YELLOW KORNER

 

Peugeot on teinud koostööd Yellow Korneriga, et valida välja viis fotograafi, kes on valmis võtma vastu väljakutse jäädvustada ahvatlust, veetlust ja võlu (inglise k. Allure). Igaüks valis oma asukoha ja tõlgenduse teemast, paljastades võlu oma loomeuniversumis. Tulemuseks on mitmekesine kollektsioon ainulaadselt veetlevaid pilte ning dokumentaalfilmide seeria, mis jälgib iga kunstniku teekonda.

 

Tahad rohkem teada saada? Vaata sarja või suundu koostöö lehele täiendavate detailide saamiseks

PEUGEOT UUDISED

Red Dot 2024 disainiauhind: võitja on PEUGEOT E-3008

16.4.2024

    

PEUGEOT pälvis taas Red Dot auhinna silmapaistva disaini eest. Uus PEUGEOT E-3008 avaldas tootedisaini kategooria rahvusvahelisele 39 kohtunikust koosnevale ekspertkogule muljet oma dünaamilise fastback kerekuju, uue kaasaegse esiosa ja ulatuslike funktsioonidega.

Uus elektriline peugeot tuleb seitsmekohalisena

20.03.2024

    

Uus PEUGEOT E-5008 mahutab kuni seitse reisijat ja sõidab ühe laadimisega kuni 660 km. Uustulnuk näitab, kui paindlik on Stellantise STLA Medium platvorm, olles esimene sõiduk mis võidab platvormi pikendatud konfiguratsioonist. Uut elektriautot ehitatakse Sochaux' tehases Prantsusmaal.

PEUGEOT’ mudelirivis on varsti 12 erinevat elektriautot

 

01.02.2024

    

PEUGEOT täiendas elektriautode mudelirivi. Saadaval on kaksteist erinevat elektriautot, sealhulgas üheksa sõiduautot. See on Euroopa peavoolumarkide seas kõige laiem valik.

Eesti aasta auto 2024 on

Peugeot 408

14.01.2024

    

Eesti mainekaim autoauhind – Eesti aasta auto – kuulub kolmandat korda Peugeot´le, kui pingelisest punktilugemisest väljus suurima punktisummaga Peugeot 408.

 

66 punkti kogunud Peugeot´le pakkusid enim konkurentsi Hyundai Kona ja Mercedes-Benz E-klass, kes kogusid vastavalt 61 ja 60 punkti. Pikka aega püsis konkurentsis ka Toyota Prius, kelle 57 punktist piisas lõpuks neljandaks kohaks. Edasi olid vahed juba suuremad – Hyundai Ioniq 6 oli 48 punktiga viies ning pingerea lõpetasid 31 punkti kogunud Honda CR-V ning 25 punktiga piirdunud Volkswagen ID.Buzz.

Uus PEUGEOT E-RIFTER

elurõõmus mitmeotstarbeline vabaajasõiduk

PEUGEOT’ mudelivalikule omaselt viib ka E-RIFTER elektrifitseerimise ja tõhususe uuele tasemele. E-RIFTER näitab paljudele erinevatele klientidele võimet pakkuda märkimisväärsel tasemel kasutajasõbralikkust ja valmisolekut põnevaks igapäevaeluks.

 

PEUGEOT’ eesmärk on olla 2025. aastaks juhtiv mark elektriliste sõidukite turul. E-RIFTER on osa PEUGEOT’ elektrimudelite valikust, kus saab olema 9 elektrilist sõiduautot ja 3 elektrilist tarbesõidukit ning mis on Euroopa tootjate seas kõige laiem elektrimudelite valik.

PEUGEOT TÕI AVALIKKUSE ETTE

EUROOPA ENIM MÜÜDUD AUTO UUE MUDELI

Hästi tuntud PEUGEOT 208 oli eelmisel aastal enim müüdud auto Euroopas. Nüüd on 208 saanud värskenduskuuri, läinud veelgi atraktiivsemaks tänu 100% elektrilisele versioonile, mille sõiduulatus on kuni 400 km. Autol on uuendatud disain ning tipptehnoloogia koos uute jõuallikatega.

Kõikidel uutel 208 mudelitel on täiesti uus esiosa, tõugates nii mudeli PEUGEOT’ disaini uude ajastusse, mille keskmes on kaubamärgi uus logo. Iluvõre ja kere moodustavad ühtse terviku, suurendades visuaalset selgust, tõhusust ja kaasaegsust. 

Uus PEUGEOT’ valgussignatuur kaunistab nüüd ka uut E-208-t. Esmalt esitleti seda 9X8 Hypercaril, siis uutel 508 ja 508 SW mudelitel, seejärel hiljuti uuel 2008-l. Kolm pikka vertikaalset valgus-küünist on signatuuri silmatorkav element ja integreeritud läikivmusta kaitserauaga.

uus 21-tollise panoraamekraaniga i-Cockpiti

PEUGEOT tõi avalikkuse ette uue panoraamse i-Cockpiti, mis kehastab brändi metamorfoosi. Muljetavaldavat tehnoloogiat esitletakse esmakordselt margi enimmüüdud linnamaasturi 3008 pardal, mis tuuakse avalikkuse ette septembris.

Tulevase PEUGEOT 3008 uue põlvkonna PEUGEOT i-Cockpit sisaldab muljetavaldavat 21-tollist kõrglahutusega kumerat panoraamekraani, mis justkui hõljub näidikulaua kohal, uut kompaktset rooliratast ja i-Toggles’i nime kandvat nupulahendust. Edu ja arengute kümnendi jooksul pole i-Cockpit kunagi sellist muutust läbi elanud. 

PEUGEOT‘ soovib uuendada aluspõhimõtteid, muutes uue panoraamvaatega i-Cockpiti turul erakordseks valikuks. Eesmärk on pakkuda juhtidele ja kaassõitjatele üha suuremat sõidurõõmu, ohutust, mugavust ja heaolu.

Panoraamekraan ulatub armatuurlaua vasakpoolsest servast keskkonsoolini. Tänu reisijateruumist nähtamatule kinnitusele näib see panoraamekraan hõljuvat armatuurlaua kohal, mida rõhutab spetsiaalne leed-meeleoluvalgustus ekraani all. 

UUS PEUGEOT 2008

Populaarne Peugeot 2008 on müügil olnud kolm aastat ning selle aja jooksul on mudelit toodetud üle 700 000 ühiku ning elektrilist versiooni enam kui 75 000. Euroopas B-segmendi linnamaasturite müügis alati poodiumil olnud Peugeot 2008 jätkab oma edulugu tänu põhjalikule mudeliuuendusele ja e-2008 populaarsust viib edasi üle 400-kilomeetrine sõiduulatus.

 

Ahvatlev disain on alati olnud osa Peugeot 2008 eduloost, mistõttu mudeli kallal töötavad disainerid olid silmitsi väljakutsega, et disainikeelt veelgi paremaks muuta.

Uuenenud mudeli välimuses torkavad kohe silma värskenduskuuri läbinud eesmine ja tagumine valgussignatuur. Esitulede signatuuris on nüüd kolm vertikaalset valgusküünt, mis on integreeritud kaitseraua läikivmustadesse detailidesse, peegeldades sedasi julgeid ja jõulisi disainijooni. GT varustusastet täiendab ka kolme küünise efekt leedesituledes.