TERVISLIK OLUKORD (COVID-19) LOE EDASI

i viga meedia laadimisel

UUS PEUGEOT E-EXPERT

Tutvuge uue PEUGEOT e-Expert kaubikuga ja selle, elektrimootoriga mudeliversiooniga kaasnevate eelistega. Elektrimootoriga tarbesõiduki e-Expert juurest leiate eest kõik Expert mudeli trumbid teie äritegevuse hõlbustamiseks.

VAATA LÄHEMALT

i viga meedia laadimisel

PEUGEOT SERVICE

Meie esmaseks prioriteediks on kaitsta klientide ja töötajate tervist, selleks oleme rakendanud erakorralised meetmed meie töökodades.

Esinduste lahtiolekuaegades võid esineda muudatusi. Täpse info saamiseks palume teil võtta ühendust vastava esindusega.

LEIA LÄHIM ESINDUS

i viga meedia laadimisel

UUS PEUGEOT 2008

“Peugeot on täielikult üle minemas uude elektrifitseeritud ajastusse. Järgmise põlvkonna Peugeot 2008 linnamaastur pakub vabadust valida kolme tüüpi mootorite vahel: täiselektriline, bensiin ja diisel, mis kõik pakuvad elegantset, kuid võimsat sõidukogemust.

VAATA LÄHEMALT

i viga meedia laadimisel

UUS PEUGEOT 208

Uus PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett . Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. Lisaks on see linnaauto saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

VAATA LÄHEMALT

i viga meedia laadimisel

PISTIKHÜBRIIDID

Avastage uus sõiduviis tänu PEUGEOT’ laetavatele hübriidautodele. Hübriidautod on mitmekülgsed ja võimaldavad teha pikki sõite.

VAATA LÄHEMALT

i viga meedia laadimisel

IDEEAUTO PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508

Peugeot insenerid on uues ideeautos ühendanud kolme mootori potentsiaali (PureTech 200, 110-hobujõuline elektrimootor esiosas ja 200-hobujõuline taga), kaks energiaallikat ning nelikveo, mis pakub silmapaistvat kiirendust pöördemomendiga 500 Nm. Tänu neile näitajatele on Peugeot Sport Engineered 508 ühes klassis 400-hobujõulise sisepõlemismootoriga sõidukitega. Uus ideeauto kiirendab 100 kilomeetrini tunnis 4,3 sekundiga.

VAATA LÄHEMALT

UUS E-EXPERT
PEUGEOT SERVICE
UUS 2008
UUS 208
PISTIKHÜBRIIDID
IDEEAUTO 508

POWER OF CHOICE

Uus PEUGEOT 208 annab teile vabaduse valida kompromissideta  diisel-, bensiini- ja  elektrimootori vahel.

208 208