tarbesõidukid
tarbesõidukid

Hea äriklient

Pea iga ettevõtte vajab igapäevaseks tööks transpordilahendusi. Peugeot pakub äriklientidele kõrgetasemelist terviklahendust nii sõidukite hankimisel kui ka järelteenindamisel, tehes selle nii mugavaks kui ka kuluefektiivseks.

Oleme Teile ja Teie ettevõttele usaldusväärne ning pikaajaline kootööpartner, kellele võite alati kindel olla, olenemata ettevõtte autopargi suurusest. Viljaka koostöö nimel oleme valmis leidma pidevalt uusi ja paremaid lahendusi, mida saate oma äritegevuses kasutada.

MUDELIVALIK

LCV range

TEENINDUSVÕRK

imago

GARANTII ja AUTOABI

IMAGO

PEUGEOT EELISED

/image/66/0/peugeot-508-2018-431-fr.433660.jpg

ERIOTSTARBELISED SÕIDUKID

EPERT ERIOTSTARBELINE

ÄRIKLIENDIHALDUS

/image/44/2/peugeot-508-2202styp-302.428442.jpg

Hea äriklient

/image/11/9/peugeot-ndp-1506pb-simulationfinancement-02.10119.jpg

Pea iga ettevõtte vajab igapäevaseks tööks transpordilahendusi. Sõidukid on aga otsene ja suur kuluartikkel.

Sellepärast pakub Peugeot äriklientidele kõrgetasemelist terviklahendust nii sõidukite hankimisel kui ka järelteenindamisel, tehes selle mugavaks, kiireks ja kuluefektiivseks.

Oleme Teile ja Teie ettevõttele usaldusväärne ning pikaajaline kootööpartner, kellele võite alati kindel olla.

MUDELIVALIK

LCV range

.

Uut ametiautot valides võite kindlad olla, et leiate pidevalt uuenevast Peugeot mudelivalikust oma ootustele ning vajadustele vastava.

Peugeot mudeliuuendused on teinud autod veelgi kvaliteetsemaks, disainilt uudsemaks ning ülimalt ökonoomseteks, tegemata samas kompromisse sõidunaudingult. Ülim ökonoomsus seisneb nii madalas kütuse- kui ka hoolduskulus. Võime kindlalt lubada, et Peugeot on ökonoomsusliider.

Peugeot mudelivalik on endiselt rikkalik, erinevaid maitseid ja vajadusi arvestav ning seda nii sõiduautode kui ka tarbesõidukite osas.

Oma vajadustele vastava mudeli leiate meie valikust kindlasti!

TEENINDUSVÕRK BALTIKUMIS ja SOOMES

/image/11/7/peugeot-lifestyle-1505pc-nik7383.10117.jpg

.

EESTIS

Ettevõtetele, kelle sõidukid liiguvad palju ja asuvad tihti erinevates linnades, on oluline, et kasutatava automargi volitatud teeninduste ja remonditöökodade esindatus oleks võimalikult laiahaardeline.

Peugeot’l on Eestis suurim müügi- ja teenindusvõrk, kattes ära kõik suuremad linnad mandri-Eestis ning lisaks asub  volitatud esindus ka Saaremaal. 

.

BALTIKUMIS ja SOOMES

Kui äritegevus toimub ka naaberriikide on võimalus pööduda meie volitatud esinduste poole üle Baltikumi ja Soome.

GARANTII ja AUTOABI

Peugeot hooldus

GARANTII
Peugeot sõiduautodele ja tarbesõidukitele kehtib garantii 5 aastat ilma läbisõidupiirangutai. Täpsem teave garantii tingimustes.

LISAGARANTII 
Peugeot pakub võimalust pikendada sõiduki garantiid vastavalt  ettevõtte vajadustele ja töö iseloomule. Garantiiperioodi saab pikedada kuni 6 aastani ja garantii läbisõidupiirangut kuni 200 000 km-ni.

ROOSTEGARANTII
Peugeot sõiduautode roostegarantii on 12 aastat ja Peugeot tarbesõidukite roostegarantii on 5 aastat

ASSISTANCE

PEUGEOT ASSISTANCE autoabi

Peugeot Assistance on üle Euroopaline tasuta autoabi teenus. Tegemist on sõiduki garantiitingimuste lahutamatu osaga, mida saab Peugeot’ sõiduki valdaja kasutada ootamatu rikke tekkimise korral EL-i maades ning lisaks Assooridel, Madeiral, Andorras, Bulgaarias, Horvaatias, Gibraltaril, Islandil, Iisraelis, Liechtensteinis, Makedoonias, Monacos, Norras, Rumeenias, San Marinos, Šveitsis ja Türgis.

PEUGEOT EELISED

TIHE TEENINDUSVÕRK JA PIKK HOOLDUSINTERVALL

Ükski auto ei sõida igavesti, kui tema eest ei hoolitseta. Sellepärast ongi kõikidel markidel ette nähtud korralised hooldused. 

Peugeot eeliseks on tihedaim teenindusvõrk Eestis ning pikk hooldusintervall.

Sõltuvalt mudelist ja mootoritüübist peab Peugeot’ sõidukitega käima korralises hoolduses kas 20000....30000 km või 1 aasta järel, sõltuvalt  kumb enne täitub.

VARUOSAD KIIRELT KÄTTE

Aeg on raha ja eriti kehtib see siis, kui vajate sõidukit raha teenimiseks. On väga oluline, et sõidukite hooldus- ja remonttööde teostamisele kuluks võimalikult vähe aega. 

Peugeot’ ametlik maaletooja koos volitatud edasimüüjatega tagavad, et kõik enamlevinud varuosad oleksid kohe olemas. Kui peaks aga juhtuma, et  kohapeal vajalikku varuosa saadaval ei ole, tellime selle Soomes asuvast kesklaost, kust nad jõuavad õigesse esindusse juba järgmisel tööpäeval.

Loomulikult pakume Teile selleks ajaks väga headel tingimustel asendusautot.

Ärikliendihaldus

IMAGO

Auto-Bon Baltic ja Peugeot’ ametlikud edasimüüjad ning volitatud teenindusettevõtted Eestis, Lätis ja Leedus on panustanud palju ärikliendi segmendile, pakkudes mitmeid lisamugavusi ettevõtte autopargi haldamiseks ja uuendamiseks.

Koostöös teiega oleme abiks ettevõtte autopargi auditeerimisel, analüüsimisel,  kuluefektiivse lahenduse leidmisel ning teeme teile parima pakkumise. 

Võtke meiega julgesti ühendust, et leida just Teie ettevõttele sobivaim lahendus.

Tõnis Plaan
Auto-Bon Baltic OÜ
Peugeot maaletooja Baltikumis
tonis.plaan@peugeot.ee 

Eriotstarbelised sõidukid

eriotstarbeline
eriotstarbeline Expert
eriotstarbelised

Kui Peugeot poolt pakutavast lisavarustusest jääb Teile väheks ja vajate näiteks lisasoojendust, külmutusseadmeid, ümberehitust või midagi muud, mis teeb töö lihtsamaks, siis aitavad meie usaldusväärsed koostööpartnerid. 

Mida teha siis, kui vajad tarbesõidukit, mis saab hakkama ka kõige raskemates teeoludes? Üheks lahenduseks on nelikveolised ja kõrgendatud kliirensiga Peugeot 4X4 Dangel tarbesõidukid, mis sõidavad kindlalt igal teel.

Dangeli koostöö Peugeot'ga sai alguse juba aastal 1976 legendaarse mudeliga 504. Tänaseks on Dangeli liinidelt sõitnud maha enam kui 22 000 4X4 sõidukit ning koostöös Peugeot'ga pakutakse täna vastupidavaid ja igal teel hakkama saavaid 4X4 tarbesõidukeid Partner, Expert ja Boxer. 

Peugeot 4X4 Dangel sobib Teile, kui nõuate oma tarbesõidukilt rohkem kui tavaksasutaja! Täpsem info Dangel 4X4 tarbesõidukite kohta leiate siit!