TERVISLIK OLUKORD (COVID-19) LOE EDASI

INTERJÖÖRI MUGAVUS

/image/02/0/exalt.102020.jpg
/image/02/0/exalt.102020.jpg

Kõik reisijad on PEUGEOT EXALTi eriliselt teretulnud, olgu tegemist juhi või kaasreisijaga.

PEUGEOT i-COCKPIT

/image/03/6/exalt_interieur.102036.jpg

PEUGEOT i-Cockpit tagab tugeva sõiduelamuse, mille eesmärgiks on naudingu pakkumine. Väike nahkviimistlusega rool ning “hiina” naturaalsel villal põhinev segakangas, samuti digitaalne näidikupaneel on intuitiivselt paigutatud juhi ette, et kasutamine ja vaatamine oleks lihtsam. Väljavenitatud keskkonsoolil kerkivad armatuurlauast välja kaks kokkuklapitavat puutetundlikku ekraani. Ülemine ekraan annab juurdepääsu pardakompuutrile ning Hi-Fi ja navigatsioonisüsteemidele. Teisel ekraanil on kogu aeg nähtav juhtriba, mis annab juurdepääsu automaatsele kliimasüsteemile ja Pure Blue süsteemile.

Sõiduelamuse tugevdamiseks asuvad armatuurlaual üheksa pööratavat lülitit, mis meenutavad oma kujunduselt muusikamaailma. Juht saab vabalt lüliteid funktsioonidega siduda, nii nagu soovib. Ta võib omada käskude üle tsentraalset kontrolli ning sõita ettevaatlikumalt.

LUKSUSLIKU MUGAVUSE KUTSE

/image/03/7/interior_exalt.102037.jpg

Märgatav akustilise mugavuse tulemus laseb avastada materjalide valikut – naturaalne villapõhine “hiina” segukangas, vanutatud nahk, puhas teras ja eebenipuit – neid on kasutatud salongi viimistluses. See kallis puiduvalik on kaunistatud ainulaadse kujundusega, mille loojaks on PINWU Design Trio.

Komposiitmaterjalist korvistmed ühendavad istmepadjad ja seljatoed omavahel naturaalse villapõhise “hiina” segukangaga, külgpinnad on aga valmistatud vanutatud nahast.

Teras on katmata kõikides kohtades, kus see nelja kaasreisija kehaga kokku puutub. Kohad, millega põlved ja küünarnukid kokku puutuvad, on EXALTis viimistletud soojatoonilise puiduga. Akna alt alates antakse teed naturaalsele villapõhisele “hiina” segukangale, mida on kasutatud uksepaneelide, armatuurlaua ja salongi lae viimistlemisel. Nende kahe materjali vahel on 3D trükiga riba, mis varjab Hi-Fi süsteemi kõlareid. Selle ehitus on saanud inspiratsiooni kajavabadest kambritest, kus kahetahulised vaheseinad vähendavad akustilisi häireid.