Baltikumi järelteeninduse juhid maailma parimate seas

service managers cup

18.12.2017

Baltikumi Peugeot’ esinduste järelteeninduse juhid kuuluvad maailma paremikku

5.-8.detsembril toimus Peugeot’ ja Citroen’i (PSA grupp) järelteeninduse juhtide finaalvõistlus Poissy’s Prantsusmaal.

Juba kuuendat aastat järjest korraldatakse Peugeot’ ja Citroen’i järelteeninduse kutsemeisterlikkuse võistlusi. PSA grupi mootorite ja käigukastide testikeskuses Carrières-sous-Poissy’s toimunud võistlus keskendus seekord järelteeninduse juhtide oskustele. Hinnati erinevaid teadmisi teenuse kvaliteedist ja grupi standarditest, müügist ja turundusest, meeskonna- ja organisatsioonijuhtimisest, garantiieeskirjade täitmisest jpm.

Finaalvõistlusele pääses kokku kaheksa 2-liikmelist võistkonda Peugeot’ ja Citroen’i järelteenindusvõrkudest üle maailma, kus töötab rohkem kui 14000 järelteeninduse juhti.

Pärast kahte põnevat ja konkurentsitihedat võistluspäeva saavutas esikoha Citroen Prantsusmaa meeskond, teiseks tuli Citroen Venemaa ja kolmandaks Peugeot Argentiina.

Peugeot Baltikumi meeskond saavutas võistlusel 7-nda koha. Baltikumi esindas Läti- Leedu ühismeeskond kuhu kuulus Peugeot Kaunase järelteeninduse juht Tomas BARTKEVIČIUS ja Peugeot Liepaja järelteeninduse juht Ivo ČIVKAŠS.

Igal juhul on see äärmiselt suur tunnustus Baltikumi Peugeot järelteenindusele ning õnnitleme Tomast ja Ivot tubli tulemuse eest.