Peugeot Assistance autoabi

ASSISTANCE

PEUGEOT ASSISTANCE
tel: 800 7400

Peugeot Assistance autoabi abistab teid alati, kui peaksite teele jääma (rike või liiklusõnnetus). Teie sõiduk veetakse ära või remonditakse tehakse koha peal korda, et saaksite oma teekonda jätkata, kas või teie maja ees. 

PEUGEOT ASSISTANCE

Eestist helistades tasuta number 800 7400

Eestist helistades tasuta number  800 7400
Väljaspoolt Eestit helistades + 372 671 7400

Peugeot Assistance autoabi abistab teid mitmetel juhtudel:

  • Rikke korral
  • Liiklusõnnetuse korral
  • Sõiduki võtmete kaotsimineku korral
  • Võtmete lukustamise korral sõidukisse sisse
  • Valesti tangitud kütus
  • Akude tühjaks saamine (24/7)i

Peugeot kohustab tegema kõik endast oleneva, et anda teile nendes olukordades abi, seades teie sõiduki sõidukorda koha peal või organiseerides sõiduki äraveo lähima Peugeot esindustöökojani.

Kui sõiduki korda seadmiseks läheb terve päev, siis on teil võimalus kasutada liikuvuslahendusi oma teekonna jätkamiseks või isegi majutuse leidmiseks.

Tutvuge üldtingimustega 

MURETUTEKS REISIDEKS

ASSISTANCE

Tänu Peugeot Assistance autoabile reisite teie täiesti murevabalt: selle teenusega olete kaetud kogu Euroopa Liidu territooriumil ning lisaks veel ka 15 muus riigis või piirkonnas.

Peugeot Assistance autoabi garantiid laienevad nii juhile kui ka kõikidele reisijatele, ükskõik kas olete soetanud sõiduki uuena või järelturult.

AUTOABI TELLIMINE TEIE SÕIDUKIST

Liiklusõnnetuse, rikke või mõne muu probleemi korral on teile abiks automaatne ja asukoha tuvastamise toega hädaabi kõnede süsteem kiire ja tõhusa lahenduse tagamiseks.

Liiklusõnnetuse toimumise korral teeb teie sõiduk automaatselt hädaabikõne ilma teiepoolse sekkumise vajaduseta. Rikke või mõne muu probleemi korral on teil võimalus ühendust võtta Peugeot Connect Assistancei autoabiga kasutades „Lõviga” nuppu armatuurlaual.

MYPEUGEOT RAKENDUS

/image/38/3/peugeot-308phev-322-fr-1920-1080.833197.834383.jpg

MyPeugeot rakenduse abil on teil võimalus ühendust võtta Peugeot Assistance autoabiga mis tahes ajahetkel.

Jälgige autoabi saabumist teie asukohta oma personaalruumi abil.