308 R Hybrid
308 R Hybrid
308 R HYbrid

Hoolimata kerestiilist ja mootori versioonist on PEUGEOT 308 tuntud oma tõhususe poolest, mida võimendab EMP2 platvormi mitmekülgsus. PEUGEOT Sport mudelil on nüüd välja töötatud samal baasil põhinev uus elektri-bensiini hübriidajam.

TASAKAALUSTATUD, ENT RADIKAALNE STIIL

conduite_instinctive

PEUGEOT 308 R Hybrid mudelil on täiuslikud proportsioonid puhta tõhususe poole püüdlemiseks: ta on uskumatult kompaktne neljas nurgas asuvate ratastega, mis tagavad ideaalse tasakaalu, mis on saavutatud 308 luukpära seadmisel EMP2 platvormile. E 308 elegantne stiil ja sportlik osavus on kergesti äratuntav, kujunduse koode on laenatud Quartz ideeautolt ning neid väljendatakse endale omasel radikaalsel moel.

SÕIDUELAMUS

308rhybrid_1504pc111_usp2.62485.43

Uste avanedes avaneb muljetavaldav interjöör, mida liigendavad väljavenitatud keskkonsool ja korvistmed. Valitud materjalid ja värvitoonid rõhutavad selgelt PEUGEOT 308 R HYbridi sihti: tõhusus.

RADIKAALNE TÕHUSUS

PEUGEOT 308 R HYbridi arendamine usaldati PEUGEOT Sportile. Neid kutsuti välja töötama tõhusat bensiini-elektri hübriidajamit, selle integreerimist EMP platvormiks ning seadma uusi piire tõhususe osas.

See on täiuslikult tasakaalus, 60% kaalust asub esiosal ning 40% tagaosal. PEUGEOT 308 R HYbridil on tuline hing, kuid uskumatu kaalu / võimsuse vahekord, ulatudes vaid 3,1 kg/hj.

EKSTREEMSED TUNDED

peugeot_308_r_hybrid_sensations_extremes1.62487.43

PEUGEOT 308 R HYbrid on aukartustäratav tõend inseneride ja disainerite talendi ning PEUGEOT 308 tipptaseme kohta. PEUGEOT’l on alati tegemist liikumise ja emotsioonidega.

VIDEOKLIPP

Režissöör Julien Rocher
Tootja Cream - William Blanc
Pilt Laurent Rodriguez
Näitleja Atesh Salih
Helilooja Ben Kaniewski
Filmitud Gemasolari päikesesoojusjaamas, mille omanik on Torresol Energy ning arendaja SENER
© cream-paris.tv

Fotod Patrick Curtet
fotografeeritud Gemasolar päikesesoojusjaamas, mille omanik on Torresol Energy ning arendaja SENER
Tootja Cream - William Blanc
© cream-paris.tv