e-legend
e-legend
PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT

Üksainus eesmärk: tunda end autos hästi, kuidas seda ka ei juhitaks, just nii, nagu soovite end kodus mugavalt tunda. Stiilne kõrgtehnoloogiliste komponentide ja kvaliteetsete materjalide kombinatsioon.

KAASAHAARAV, SOE EMOTSIOON

Kogu salongi iseloomustab kaks peamist digitaalsete materjalide kujundust (või tõeliste materjalide digitaalset tõlgendust): mustade ja pronksivärvi joonte võrgud või laegaste puiduvälimusega „paneelid”. Neid kujundusi projitseeritakse 16 erineva suurusega ekraanidel, muu hulgas 49-tollisel nõgusal ekraanil, mis asub heliriba all ja on suunatud autos istujate poole, 29-tollistel ukseekraanidel ja 12-tollisel ekraanil igas päikesesirmis. Digitaalpinnad on kujundatud hoolikalt nii, et need integreeruksid sujuvalt ja sulanduksid salongi tausta. Keskkonsool võimaldab ligipääsu sõiduki juhtimisele pöördlüliti ja 6-tollise puuteekraani kaudu. Roolist vasakul on digitaalne lüliti sõidurežiimiga seotud valikute tegemiseks.

e-legend

H-kujuliste istmete ja vertikaalsete istmepatjade kujundus on inspireeritud mudelist PEUGEOT 504 Coupé: väiksem kaal tänu võimalikult kompaktsele suurusele, mugav ja stimuleeriv ehitus, milles on kasutatud mäluvahtu (nagu mõõtude järgi valmistatud ülikond). Peatoed on ristisuunalised, reguleeritavad ja need saab täielikult istme sisse kokku panna.

Responsive i-COCKPIT®-is on kasutatud PEUGEOT’ omast i-COCKPIT®-i. See koosneb 3 näidikuga ekraaniga peakomplektist ja ülikompaktsest roolist.

e-legend

Sisustuse kaasahaaravusele ja isikupärale annab viimase lihvi lõhnadifuusor, mis sõidukit lõhnastab.
EX-NIHILO® on loonud kaks PEUGEOT e-LEGEND CONCEPTile mõeldud parfüümi.