/image/57/9/peugeot-3008-my-peugeot.jpg
/image/57/9/peugeot-3008-my-peugeot.jpg

Laienda Peugeot sõidukogemust oma nutitelefoni ja laadi alla uus MyPeugeot rakendus, mis annab kogu vajaliku info sinu Peugeot sõiduki kohta otse peopesale.

LIHTNE ALUSTADA

/image/67/1/mypeugeot_app_an_easy_set_up5.535671.jpg

Tasuta MyPeugeot rakendus annab juurepääsu kõigele, mida peate teadma oma Peugeot kohta. Ühendatud teenused sünkroniseeritakse teie kontoga, mis teeb teie elu teel olle lihtsamaks.

Laadi alla MyPeugeot rakendus oma iOS või Android nutitelefoni. Alustamiseks on vaja vaid kehtivat emaili aadressi auto VIN numbrit. Autos tuleb lihtsalt luua bluetooth ühendus telefoniga ning rakendus saab teavet otse autost.

Iga reisi lõpus saadab teie auto andmed MyPeugeot rakendusele – sealhulgas kütusekulu, võimalikud tehinilised hoiatused, hoolduse teated ja navigeerimisekohad. Samuti võimaldab rakendus salvestada teie auto asukoha, et tuletada meelde kuhu auto parkisite.

Rakenduse omadused varieeruvad sõltuvalt teie auto ühenduvusest.

AVALEHT

/image/67/2/mypeugeot_app_homepage.535672.jpg

MyPeugeot rakenduse avalehelt leiate kõige olelisema info oma auto kohta - kütuse tase, keskmine kütusekulu ja läbisõit. Tehniliste probleemide korral kuvatakse avalehele ka vastavasisulised hoiatused.

Samuti saate lihtsalt otsida ja võtta ühendust kohaliku Peugeot esinduse või töökojaga. Lisaks leiate ka Peugeot edasimüüjate asukohad, lahtiolekuajad ja pakutavad teenused.

HOOLDUS

/image/67/3/mypeugeot_app_an_maintenance1.535673.jpg

Hoolduse lehel kuvatakse  juba varasemalt teostatud hooldustööd ja eeldatavad hooldused tulevikus.

Saate ühendust võtta Peugeot esindusega, et teostada auto hooldust või remonti. Kui see on tehtud, saate teosatud tööd rakendusse sisestada ja hoida oma sõiduki elektroonilist hoolduste ajalugu.

HALLAKE OMA REISE

/image/67/4/mypeugeot_app_your_journeys2.535674.jpg

Hoidke ühendust oma autoga.

Leiate kõik üksikasjad oma reisi kohta ühe vajutusega. Teil on ülevaade oma reisidest  ja saate kasutada oma reiside kuvamiseks ajafiltreid. Te leiate teavet reisi kestuse, läbitud vahemaa, keskmise kiiruse, kütusekulu ja erinevate reiside maksumuse kohta.

Saate luua ja määrata oma reisitüüpe, näiteks selleks, et eristada töö- ja erasõite ning optimeerida oma marsruute.

SÕIDUK

/image/67/5/mypeugeot_app_your_car1.535675.jpg

Siin lehel näete oma auto VIN-numbrit ja läbisõitu. Saate sisestada või muuta oma hetkel kehtivat kütuse hinda. Teil on juurdepääs ka kõigile ühendatud teenustele, kui teie autol on vastav varustus.

Kui auto kuvab teile hoiatusteate  ja te ei ole kindel, mida see tähendab, on siin ka kirjas info hoiatustulede tähenduse kohta. Saate teada, millal probleem on tuvastatud, mõned üksikasjad selle kohta ja kuidas seda lahendada. Lihtsalt vajuta sümbolil, mida teile kuvati ja leiate selgituse.

Peugeot Maailm

/image/67/6/mypeugeot_app_newsp.535676.jpg

Läbi MyPeugeot rakenduse olete kursis ka värskeimate Peugeot uudiste, pakkumiste, sündmustega.