PEUGEOT 208 WRX juhid sihivad Riia etapil poodiumikohti

208 wrx

13.09.2017

PEUGEOT 208 WRX juhid sihivad Riia etapil poodiumikohti.

Rallikrossi maailmameistrivõistlused jätkuvad 16. - 17. septembril Riias. Kõrged eesmärgid on omale seadnud Sebastien Loeb ja Timmy Hansen, kes eelmisel aastal saavutasid vastavalt esimese ja kolmanda koha.

Ettevalmistused etapiks algasid juba juuli alguses, kui Peugeot Hansen meeskond käis rajal autot testimas ja seadistamas. Kuna Sebastien Loeb osales samal ajal Siiditee rallil (Silk Way Rally) siis tehti ettevalmistused vaid Timmy Hanseni abiga.

Sõitjad lähevad rallile kõrgete ootustega. „Oma esimese rallikrossi etapivõidu saavutasin eelmisel aastal Riias. Tunnen end sel aastal kindlalt. Usun et auto on konkurentsivõimeline ning ringraja tingimused meid soosivad“, kommenteeris Loeb eelolevat nädalavahetust.

Timmy Hansen arvab samuti, et sellest tuleb hea võistlus: „Ringrada asub kesklinna lähedal pargis ja mulle meeldib sealne rütm, rajal on paras kombinatsioon kiireid kurve ja tehnilist sõitu. Ootan põnevusega Riias võistlemist“. Eelmisel aastal saavutas Timmy Riia etapil kolmanda koha.

FIA World RX maailmameistrivõistluste 10. etapp toimub Riias, legendaarsel Bikernieki ringrajal, 16.-17. septembril. Esimest korda oli Riia etapp MM võistluskalendris eelmisel aastal ning valiti hooaja kõige paremini korraldatud ralliks.