TEENINDUS

Peugeot hooldus

COVID-19 | Millised teenused on saadaval?

Praegusel keerulisel ajal teeb Peugeot Service kõik endast oleneva, et tagada oma, nii era- kui ka äriklientide sõidukite hooldus ja rikke korral ka remonditööde võimalus.

ÜLETAMATU KOMPETENTSUS

ESMAKLASSILINE TEENINDUS

Meie  tunneme Peugeot' paremini, kui keegi teine. Loomulik on oletada, et siinsamas nurga taga asuv töökoda on odavam ja teeb sama head tööd, ei ole see siiski päriselt nii. Peugeot' teenindus tagab teile:
  • Kompetentsuse - Spetsiaalselt Peugeot' sõidukite jaoks koolitatud väga võimekad tehnilised töötajad kasutavad kõrgtehnoloogilisi diagnostikaseadmeid. Mitte keegi ei ole asjaga paremini kursis, kui meie mehaanikud, kes läbivad pidevalt koolitusi ja kelle oskusi regulaarselt testitakse.
  • Peugeot' originaalvaruosad - Peugeot' teenindusvõrgus kasutatakse eranditult vaid kvaliteetseid varuosi.
  • Konkurentsivõimelised hinnad - Me võrdleme oma hindu pidevalt kohalike töökodade omadega. Meie läbipaistvad hinnad hoiavad teid ebameeldivate üllatuste eest ning ühtegi tööd ei võeta ette ilma teie eelneva nõusolekuta.
Tänu oma oskustele ja kogemusele võime tagada teile taskukohase ja tootja poolt heakskiidetud teeninduse ükskõik millise Peugeot’ esinduse poolt. Me soovime, et teie Peugeot oleks tippvormis, alates mootorist ja lõpetades summutiga ning et teie sõit oleks muretu.


Peugeot hooldus

HOOLDUSVAHEMIKUD

PEUGEOT' sõidukite tootja on määratlenud Peugeot sõidukite korraliste hooldustööde kava mis sõltub:

  • Sõiduki mootorist
  • Sõiduki varustusest
Peugeot hooldus

PEUGEOT GARANTII

Soovitame alati eelistada PEUGEOT autoriseeritud töökoda, kui auto vajab korralist hooldust või remonti. Nii saad olla kindel nii teenuse kui varuosade kontrollitud kvaliteedis. Samuti tagab see sõiduki garantiitingimuste kehtivuse kogu ettenähtud aja vältel.

Peugeot hooldus

ORIGINAALVARUOSAD

Kogu meie tehnoloogia ning oskused on ühendatud sellise perfektse osade koosluse saavutamiseks. Seepärast     saab Peugeot garantii anda vaid tema enda varuosadele.


Peugeot hooldus

ELEKTRISÕIDUKI HOOLDAMINE

 Peugeot’ elektrisõidukiga muudate oma arusaamu hooldusest: lihtsama ja soodsamana suurendab see teie igapäevase kasutamise mugavust.    

ASSISTANCE

PEUGEOT ASSISTANCE

Peugeot Assistance autoabi teenus täiendab Automobiles Peugeot lepingulise garantii tingimusi.

Peugeot hooldus

REHVID

Teie sõiduki rehvidel on palju tööd – nad pehmendavad teekonarusi, kannavad sõiduki jõudu teele üle, võimaldavad teil teed tunnetada ja vajadusel kiiresti peatuda.

SÕLTUMATUTELE REMONDITÖÖKODADELE

Sõltumatute remonditöökodade juurdepääs tehnilisele dokumentatsioonile